Żel dla mężczyzn Slim Men

Żel dla mężczyzn Slim Men

Nowy, aktywnie rzeźbiący sylwetkę żel do ciała firmy Eveline Cosmetics stworzony został z myślą o mężczyznach szczególnie dbających o kondycję swojej skóry.
/ 29.08.2007 12:12
Żel dla mężczyzn Slim Men

Zastosowane w produkcie innowacyjne składniki wspomagają uzyskanie idealnie wymodelowanej sylwetki, a delikatna konsystencja zapewnia błyskawiczne wchłanianie kosmetyku. Preparat przeznaczony jest do każdego typu skóry, także wrażliwej.

Żel dla mężczyzn Slim Men to innowacyjny produkt przeznaczony dla panów szczególnie dbających o swoją kondycję i ciało. Unikalny skład kosmetyku spowalnia odkładanie się tłuszczu, wspomaga kształtowanie mięśni, ujędrnia, a także pielęgnuje. Proteiny z pszenicy wzmacniają skórę, utrzymując ją w dobrej kondycji, i powodują, że staje się ona jędrna i elastyczna. Kofeina i ekstrakt z guarany stymulują spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiegają gromadzeniu się i odkładaniu tłuszczu w komórkach. Wyciąg z bluszczu i skrzypu usuwa oraz przyspiesza przemianę materii. Dzięki algom Laminaria skóra staje się gładka, aksamitna i doskonale nawilżona.

Efektem systematycznego stosowania żelu jest idealnie wyrzeźbiona sylwetka, a także wzmocnienie mięśni brzucha. Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn w każdym wieku. Polecany do wszystkich typów skóry, także wrażliwej.

Pojemność: 200 ml + 50 ml gratis

Cena detaliczna: ok. 15 zł


Producent:

Eveline Cosmetics S.A.
ul. Żytnia 19
05-506 Lesznowola
www.eveline.com.pl