Błyszczyk powiększający usta fot. Adobe Stock

Ten błyszczyk powiększa optycznie usta jak żaden inny. Kosztuje niecałe 13 złotych

W tym roku na dobre pożegnamy się z matowymi pomadkami. Zamiast nich, królować będą ekstremalnie połyskujące błyszczyki. Nasz ulubiony kupisz w drogeriach Rossmann.
Małgorzata Machnicka / 30.01.2020 09:23
Błyszczyk powiększający usta fot. Adobe Stock

Pełne, wydatne usta to marzenie większości kobiet. Niestety (a może i na całe szczęście), natura nie obdarzyła nas wszystkich tak samo hojnie.

Dla tych z was, które narzekają na to, że ich usta są zbyt mało ponętne, stworzono błyszczyki, które mają za zadanie optycznie je powiększyć i podkreślić ich kształt.

Błyszczyk Spicy Wibo w Rossmannie

Błyszczyk zamknięty jest w prostym, eleganckim opakowaniu i ma aplikator w formie gąbeczki. Efekt optycznego powiększenia ust zawdzięcza ekstraktowi z papryczki chili, który działa stymulująco i pobudzająco na krążenie krwi (po nałożeniu możesz odczuwać delikatne szczypanie, podobnie jak np. w przypadku Carmexu). 

Błyszczyk sprawia, że usta są uwydatnione i pięknie podkreślone. Dostępny jest w 7 kolorach (na zdjęciu jest ten bezbarwny). Wśród odcieni dominują róże, ale pojawia się też oryginalny, pomarańczowy kolor (uwaga, nadaje się tylko dla kobiet o nienagannie białym uśmiechu) i jeden holograficzny. Każda formuła zawiera mnóstwo błyszczących drobinek, które niesamowicie mienią się na ustach i dają efekt szklanej tafli.

Efekt na ustach utrzymuje się około 2-3 godzin. Błyszczyk pięknie pachnie (owocowo), co dodatkowo uprzyjemnia malowanie. Mała pojemność (3 ml) i niska cena sprawia, że możemy w niedługim czasie przetestować wszystkie odcienie. 

Błyszczyk kosztuje 12,79 zł, ale często można go kupić w promocyjnej cenie. Dostępny jest w regularnej sprzedaży w drogeriach Rossmann.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nic dodać nic ująć ... idealna kompozycja dla każdej z nas 🥰 #wibo #wibopl

Post udostępniony przez WIBO (@wibopl)

Więcej o modnym makijażu:
Ten kosmetyk działa lepiej niż filtry Instagrama
Zestaw pędzli do makijażu już za 39 zł w Lidlu