POLECAMY

Super Models: Daria Frąckiewicz

Poznaj Darię Frąckiewicz, której Warsaw Fashion Street 2009 otworzyło drogę do międzynarodowej kariery
Super Models: Daria Frąckiewicz
Daria Frąckiewicz to 17 latka z Łodzi. Zwycięstwo w konkursie New Age Models i Sophisti.pl podczas Warsaw Fashion Street 2009 otworzyło jej drogę do międzynarodowej kariery. Kilka tygodni po ogłoszeniu wyników konkursu wyjechała do Nowego Jorku do jednej z najlepszych międzynarodowych agencji modelek Next reprezentującej takie gwiazdy jak Anna Jagodzińska, Małgosia Bela czy Anja Rubik.

Światowa stolica mody jest bardzo ciężkim rynkiem dla młodych i niedoświadczonych modelek, dlatego wiele zależy od agencji i agentów opiekujących się nowymi twarzami. Dzięki ich pracy Daria stawiała swoje pierwsze kroki w modelingu współpracując z najlepszymi fotografami z magazynów takich jak Elle, Cosmopolitan czy Teen Vogue.

Wróciła do Polski po 1,5 miesiąca bogatsza o zdjęcia z amerykańskich magazynów, testów zdjęciowych oraz doświadczenie i niezapomniane wspomnienia.

Kolejne wyjazdy do Mediolanu i Londynu to jeszcze więcej zdjęć w książce modelki oraz pierwsze kroki na wybiegu podczas pokazów mody na fashionweeku w Mediolanie. Już niebawem będziemy mogli oglądać Darię na fashionweeku w Tokio.

Konkursy New Age Models i Sophisti.pl to szansa na międzynarodową karierę i niezapomnianą przygodę.

JEŻELI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE SUPER MODELS ZGŁOŚ SIĘ NA CASTING
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
to nie cera tylko photoshop śwaiatło, delikatny makijaż !!! wiecie o tym ze modelki w wieku 24 lata moga juz schodzic z wybiegu i co potem mają robić ? emerytury nie mają, wtedy zaczyna sie prawdziwe brutalne zycie powodzenia
/8 lat temu
yyy no ładna twarz to jednak nie wszystko jesli chodzi o modelke...xd
/8 lat temu
ona niby jest piękna? o matko! zwyczajna niczym się nie wyróżniająca. nie rozumiem dlaczego wygrała.