POLECAMY

Chcesz zadać pytanie dotyczące pielęgnacji lub makijażu? Napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie!

Na pewno są takie, które dręczą cię do tej pory.
Chcesz zadać pytanie dotyczące pielęgnacji lub makijażu? Napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie! fot. Fotolia

Czy złoty eyeliner na pewno pasuje do mojej niebieskiej tęczówki? Czy przy moim kształcie twarzy sprawdzi się grzywka? Koleżanka z pracy świetnie wygląda w nowym kolorze włosów, ale u mnie chyba by się nie sprawdził? Moja wrażliwa, naczynkowa i wiecznie podrażniona cera nie lubi żeli z SLS-ami, a może jednak to coś innego mnie uczula?

Trendy w wybiegów, które możesz nosić na co dzień!

Jeśli lubisz o siebie dbać, na pewno nie raz w twojej głowie pojawiło się pytanie, na które nie umiałaś znaleźć odpowiedzi. I choć dwoiłaś się i troiłaś, to cerę nadal masz zbyt przesuszoną, a włosom ciągle brakuje objętości.

Piszcie więc do nas, a my postaramy się odpowiedzieć na każde nurtujące was pytanie. Odpowiemy mailowo, albo jeśli pytanie wyda nam się bardzo ciekawe, zrobimy osobny artykuł z poradami poświęcony tylko temu jednemu zagadnieniu. Śmiało!

Na wasze maile czekamy pod adresem redakcja@polki.pl

Za każdy opublikowany na Polki.pl list autorka otrzymuje miły podarunek.

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Borykam się z nawracającym wypadaniem włosów i próbowałam już skrzypu, koktajli z pokrzywy, wszelkich mikstur, seboradin itp - nic nie pomaga. Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić? Nie mam zasobnego portfela, nie chce chodzić na drogie zabiegi, bo to ponoć uzależnia, skóra sie przyzywczaja. Moje włosy są cienkie i delitkane, wiec bardzo widać te prześwity... :( :( :(