POLECAMY

Rossmann nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną promocję. Co tym razem dostaniecie w atrakcyjnych cenach?

Wybierzecie się na zakupy?
Rossmann nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną promocję. Co tym razem dostaniecie w atrakcyjnych cenach? fot. Fotolia

Rossmann zafundował nam już rabat na kolorówkę i pielęgnację twarzy. Teraz przyszedł czas na produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz depilacji. Na czym polega najnowsza promocja?

Najważniejsze co musicie wiedzieć to to, że trzeba być użytkownikiem klubu Rossmann. Następnie wybieracie cztery różne produkty z wymienionych kategorii np.: maszynkę do depilacji, krem do stóp, pilnik do stóp i lakier do paznokci. Przy kasie skanujecie swoją wirtualną kartę, którą znajdziecie w zakładce "Twoja karta" w aplikacji Rossmann. Dwa tańsze kosmetyki otrzymujcie gratis.

Jak zrobić manicure hybrydowy krok po kroku?


Z tego rabatu można skorzystać tylko raz, przy zakupie minimum czterech różnych kosmetyków z określonych promocją kategorii. Potem można korzystać z ogólnej promocji 2+1 GRATIS dla wszystkich.


Promocja obowiązuje w dniach 10-19.06.2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Rabat "+2 gratis" dostępny jest tylko raz dla zarejestrowanych członków Klubu Rossmann przy zakupie czterech różnych produktów do: pielęgnacji stóp i paznokci oraz depilacji. Z promocji można skorzystać w drogeriach Rossmann, internetowej drogerii Rossmann lub dokonując zakupów w aplikacji mobilnej Rossmann.

Sprawdź najmodniejsze kolory lakierów na lato 2017

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)