Po 60-tce…

…też chcemy być piękne! I choć media promują młodość, a na reklamach kosmetyków wdzięczą się dwudziestolatki, bardzo dojrzałe kobiety też mogą liczyć na błysk fleszu!
…też chcemy być piękne! I choć media promują młodość, a na reklamach kosmetyków wdzięczą się dwudziestolatki, bardzo dojrzałe kobiety też mogą liczyć na błysk fleszu!
Po 60-tce…
Większość koncernów kosmetycznych swoje linie przeciwzmarszczkowe kończy na „50+”, tymczasem skóra dziesięć lata starsza potrzebuje dodatkowego wsparcia. Dlatego wielkie brawa dla naszego polskiego Oceanica, który paniom po sześćdziesiątce proponuje linię AA Złota Kuracja 60+. Główne zadanie zestawu, składającego się z kremu na dzień, na noc, mleczka rewiltalizująco-wygładzającego, maseczki, kremu pod oczy, do dekoltu oraz toniku oczyszczająco-wygładzającego, to uzupełnienie niedoboru wapnia, który odpowiada za regenerację skóry i jej jędrność. Składniki aktywne obejmują też ekstrakt z alg koralowych, kwasy Omega 3+6 oraz związki cukrowe – magiczna recepta na wygładzenie zmarszczek i nawilżenie twarzy. Kosmetyki w cenach ok. 20 -30 złotych polecane są do cery suchej i alergicznej.

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/5 lat temu
Panie po 60-tce też chcą być kobiece i dbają o siebie, często nawet bardziej niż te młodsze :D Mojej mamie kupiłam fajny krem YOSKINE 60+, reduktor głębokich zmarszczek. Miała bardo suchą skórę, teraz jest w lepszym stanie. Na dodatek zmarszczki są coraz to płytsze i mniej widoczne.
/10 lat temu
bardzo dobre kosmetyki warto kupić
/9 lat temu
Szukamy pań powyżej 60 roku życia do prowadzenia programu telewizyjnego. Panie zgłaszające się powinny być odważne, z poczuciem humoru, otwarte na ludzi i nowe doświadczenia. Ważne, by nie bały się rozmawiać na żaden temat. Zgłoszenia ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres mailowy: programtv@endemol.pl
POKAŻ KOMENTARZE (1)