POLECAMY

NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi

Balsamy brązujące NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi do jasnej i ciemnej karnacji to pierwsze stopniowo opalające balsamy z kontrolą porostu włosów: jeden prosty krok o podwójnym działaniu.
NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi
Dzięki innowacyjnemu połączeniu aktywnych składników kosmetyki zapewniają piękną opalenizną przez cały rok, redukując jednocześnie pojawianie się włosków. Dzięki NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi depilatory, kremy i żyletki mogą na dłużej pozostać w szufladzie.


Jak to działa?


Regularne stosowanie balsamów brązujących NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi z kontrolującą porost włosów formułą sprawia, że odrastające włoski są bardziej miękkie i wyglądają na cieńsze.


Rezultat:

Jedwabiście gładkie, emanujące letnim pięknem nogi.


Balsamy brązujące NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi

- udoskonalona formuła brązująca zapewnia równomierną i naturalnie wyglądającą opaleniznę bez zacieków;
- innowacyjny kompleks Hair-Control sprawia, że odrastające włoski są bardziej delikatne i mniej widoczne, przez co umożliwia rzadszą depilację;
- unikalna, ultralekka formuła nawilżająca bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, pozostawiając skórę jedwabiście gładką na długi czas;
- specjalnie opracowana kompozycja zapachowa sprawia, że balsam ładnie pachnie i skutecznie maskuje zapach substancji brązującej.

opakowanie: tuba 250 ml

cena: ok. 20 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)