Makijaż Chanel na jesień 2014 - pełna kolekcja

Makijaż Chanel jesień 2014 cena fot. serwis prasowy Chanel
Poznaj wysublimowaną, jesienną inspirację od Chanel
Izabela Bielecka-Gnaś / 01.07.2014 05:38
Makijaż Chanel jesień 2014 cena fot. serwis prasowy Chanel
Jesienny makijaż od Chanel 2014 nosi nazwę Etats Poetiques de Chanel, czyli w wolnym tłumaczeniu "poetyckie zjednoczenie", co idealnie odzwierciedla ducha kolekcji. Jest z jednej strony czuła i delikatna, rozpromieniona delikatnym różem, w kilku odcieniach, z drugiej zaś strony tętni intensywnością i nasyconymi wariacjami na temat brązu, fioletu i magenty.

Wszystko wokół oczu

Naturalnie w centrum uwagi są oczy. Cienie z nowej palety barw mogą być nakładane na oko monochromatycznie lub łączone tak by na przemiennie się ze sobą stapiały, tworząc odważniejszy, zniewalający look. Idealnie sprawdza się na oku porzeczkowy odcień, subtelnie rozświetlony słoneczna żółcią w kąciku oka.

Jeśli wolicie mniej widowiskowe spojrzenie, Chanel proponuje delikatne, ale błyszczące odcienie  beżu i bladego różu. Oprawę oka świetnie wykańczają cienkie flamastry, które pomogą stworzyć idealną kreskę, w dwóch odcieniach: czerni i brązie.

Usta jak nastrój

Makijaż ust w postaci pomadek i błyszczyków idealnie harmonizuje się z kolorami cieni do oczu i pozwala nam na wybór, który najlepiej uzależnić od chwilowego nastroju.  Chanel proponuje delikatny, mieniący się róż transparentnego błyszczyka  lub  intensywne, wpadające w brąz, dramatyczne odcienie Coco Rouge.  

Uzupełnieniem kolekcji są paznokcie. Perłowy połysk, mleczna , jasna poświata lub mocny, wibrujący odcień szarości wpadający w granat, idealnie sprawdzą się tej jesieni i będą pasowały do niemal każdej kreacji.

Kolekcja choć przedstawia tak skrajne odcienie  jest idealnie zharmonizowana i sprawia, ze pasuje do każdej kobiety i każdego nastroju, poetycko wpisując się każdy dzień nadchodzącej jesieni.
Chanel jesień 2014

Kolekcja makijażu Chanel na jesień 2014

Kolekcja Chanel makijaż - jesień 2014
  1. Błyszczyk do ust  Levres Scintillantes, cena 129 zł
  2. Lakier do paznokci Les Ongles Le Vernis, cena 110 zł
  3. Cień do powiek Ombre Essentielle, cena 134 zł
  4. Pomadka do ust Rouge Coco Shine Full Color, cena 148 zł
  5. Poczwórny cień do powiek Les 4 Ombres, cena 239 zł
  6. Róż do policzków  Le Teint Joues Contraste, cena 182 zł
Chanel jesień 2014 makijaż
Chanel jesień 2014 makijaż
Kolekcja dostępna od drugiej połowy sierpnia

Redakcja poleca

REKLAMA