Kompleksowe działanie

Skuteczność i bezpieczeństwo preparatów Iwostin Purritin zostały potwierdzone badaniami.
/ 16.03.2006 16:57
 
Linia Iwostin Purritin została opracowana z myślą o skórze wrażliwej, a jednocześnie przetłuszczającej się, skłonnej do zmian trądzikowych, a także mieszanej.

Głównym składnikiem aktywnym w linii jest olejek z drzewa herbacianego, który ma właściwości seboregulacyjnie, bakteriobójcze i przeciwzapalne. Preparaty Iwostin Purritin działają także keratolitycznie (złuszczająco), nawilżająco, a także zamykają pory oraz przeciwdziałają powstawaniu nowych zmian trądzikowych i łagodzą podrażnienia. Skuteczność i bezpieczeństwo preparatów Iwostin Purritin zostały potwierdzone badaniami.

Linię tworzą:
- Żel do mycia twarzy
- Krem na noc
- Emulsja matująca
- Żel punktowy - formuła skoncentrowana

Najnowszym preparatem w linii jest Żel punktowy Iwostin Purritin. Jest przeznaczony do stosowania miejscowego na zapalne wykwity skórne. Przyspiesza gojenie się zmian trądzikowych, a także zapobiega powstawaniu nowych. Zawarte w preparacie ekstrakt z mirry, olejek z drzewa herbacianego i triclosan działają antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwłojotokowo. Kwas salicylowy delikatnie złuszcza naskórek, a wyciąg z aloesu wraz z alantoiną i wodą termalną z Iwonicza Zdroju koją i łagodzą podrażnienia.

Dermokosmetyki Iwostin są dostępne wyłącznie w aptekach.

Działanie substancji aktywnych linii Iwostin Purritin:
Więcej informacji znajdziesz na www.iwostin.pl


 
Tagi: skóra