POLECAMY

Kolekcja Voyage en Mediterranee L'Occitane

Wybierz się w podróż do krain Morza Śródziemnego z dwoma, nowymi zapachami marki L'Occitane, które dołączyły do śródziemnomorskiej kolekcji.
Kolekcja Voyage en Mediterranee L'Occitane

Linia Voyage en Mediterranee L'Occitane została wzbogacona nowymi propozycjami zapachowymi. Do kolekcji inspirowanej śródziemnomorskimi zapachami dołączyły:

Mimoza z Esterel - z wyciągiem z czystej mimozy ze wzgórz Esterel

Gdy mimoza kwitnie, powietrze przesycone jest pudrowym zapachem jej kwiatów. Ta subtelna i lekka woń przypadnie do gustu szczególnie wielbicielkom świeżych i kwiatowym perfum.

Nuta głowy: Płatki fiołka
Nuta serca: Mimoza
Nuta bazy: Migdał

Pojemność: 75 ml
Cena: 260 zł

Labdanum z Sewilli - wyciągiem z czystego labdanum z Sewilli

Krzewy labdanum, pokrywające hiszpańskie wzgórza, emanują ciepłym i intensywnym zapachem żywicy. Balsamiczno - ambrowe nuty rozgrzeją i ukoją w pochmurny dzień.

Nuta głowy: Cytrusy, przyprawy
Nuta serca: Labdanum
Nuta bazy: Żywica balsamiczna z drzewa Styrax benzoin, wanilia

Pojemność: 75 ml
Cena: 260 zł

Każdy zapach zaklęty jest w kunsztownej buteleczce, na każdej z nich wygrawerowano inną różę wiatrów - żeglarski symbol podróżników.

W skład kolekcji wód perfumowanych Voyage en Mediterranee L'Occitane wchodzą również:
Mirt z Korsyki,
Neroli z Nabuel
Irys z Toskanii
Cedr z Gór Atlasu
Jaśmin z Egiptu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Posiadam zapach L'Occitane Mirt z Korsyki. Zapach jest piękny, tajemniczy, nie za słodki, można powiedzieć rześki, jak morska bryza. Niestety nie jest on bardzo trwały. Po porannym psiknięciu utrzymuje się dosyć krótko, dłużej czuć go jedynie na ubraniu. Za tą cenę spodziewałam się czegoś bardziej trwałego. Mimo wszystko zapach przypadł mi do gustu.