POLECAMY

Kolagenowy wypełniacz od L'Oréal Paris

Tym razem na celowniku znalazły się bruzdy nad ustami. W walce z nimi pomoże kosmetyk z L'Oréal Paris.
Kolagenowy wypełniacz od L'Oréal Paris

Wygląda niepozornie, ale podobno działa cuda. Firma L'Oréal Paris wykorzystuje swoje dotychczasowe osiągnięcia w walce ze starzeniem, aby stworzyć produkt idealny. Jak wiadomo okolica ust to jeden z najbardziej problematycznych obszarów na twarzy. Pozostaje w ciągłym ruchu, dlatego to tam najszybciej pojawiają się zmarszczki.

Laboratoria L'Oréal Paris wykorzystały swoje badania w dziedzinie odmładzania skóry. Zdecydowano się połączyć dwa specjalistyczne kremy pielęgnacyjne, aby poprawić kontur ust i przywrócić im młodość.

Jak działa Kolagenowy Wypełniacz do Ust?
Krem wygładzający kontur ust z Biosferami Kolagenu odpowiada za wygładzenie zmarszczek i podkreślenie konturu ust. Biosfery Kolagenu wnikają do wierzchniej warstwy skóry i powiększają swoją objętość nawet do 9 razy w kontakcie z wodą, naturalnie występującą w naskórku.

Krem wypełniający usta z Kwasem Hialuronowym. Przede wszystkim uwydatnia usta. Bioprzyswajalny kwas hialuronowy przyczynia się do nawilżenia warg i ich powiększenia.


Kosmetyk jest prosty w użyciu. Najpierw wygładzasz zmarszczki i podkreślasz kontur specyfikiem z Biosferami Kolagenu. A następnie nakładasz krem z Kwasem Hialuronowym, by przywrócić im objętość.

Producent zapewnia, że przy regularnym stosowaniu usta są odmłodzone i podkreślone.

Cena: 57 zł, 2x5 ml
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/6 lat temu
jak dla mnie bomba..co prawda mam 26 lat i bardziej testuje ten produkt pod wzgledem uwydatnienia ust i musze przynac ze po stosowaniu go zaledwie 2 dzien widze efekty..brawa dla producentow! jak zwykle mozna liczyc na LOREAL;)
/8 lat temu
po kilku dniach stosowania usta są widocznie wygładzone i delikatniejsze. Polecam
/8 lat temu
po kilku dniach stosowania usta są widocznie wygładzone i delikatniejsze. Polecam
POKAŻ KOMENTARZE (2)