POLECAMY

Dermika Hypoalergica

Nowa linia kosmetyków dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.
Dermika Hypoalergica fot. serwis prasowy

Dermika wprowadziła na rynek nową linię hypoalergicznych kosmetyków – Hypoalergica. Seria przeznaczona jest dla osób z cerą wrażliwą. Kosmetyki bazują na składnikach, które łagodzą podrażnienia (unikalny kompleks Neuro-Tolerance) i działają przeciwzmarszczkowo.

W okresie wakacyjnym, gdy wystawiona na działanie słońca skóra może ulec podrażnieniu, szczególnie pomocny okaże się Krem S.O.S przeciw podrażnieniom. Kosmetyk ten jest przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Łagodzi zaczerwienienie, swędzenie i szorstkość. Przynosi ukojenie i przywraca skórze komfort. Działa także kojąco na skórę wystawioną na nadmierne działanie słońca.

Regularnie stosowany zmniejsza reaktywność skóry nadwrażliwej.

Cena: 49 zł


Czy warto kupić ten kosmetyk? Pytaj i radź na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
Dermika stworzyła wyjątkową serię dermokosmetyków Hypoalergica. To kosmetyk bardzo zdający o skórę nadwrażliwą i skłonną do podrażnień. Stosuję od kilku tygodni i zauważam duża poprawę. Skóra stała się gładka, wszelkie alergiczne odczyny zniknęły.
/4 lata temu
Mam problematyczną cerę i trudno mi było znaleźć kosmetyk, ktory łagodziłby podrażnienia i wiecznie pojawiające się odczyny alergiczne. Od kiedy trafiłam na dermokosmetyki Dermiki a dokładniej ten krem Hypoalregica gro moich skórnych problemów zniknęło. Skóra nabrała zdrowego wyglądu, nie jest zaczerwieniona i podrażniona od wszystkiego. Teraz jest delikatna, gładka i zdrowo wygląda. Ten krem uratował mi kawał zycia.
/4 lata temu
Uzywam tego kremu do skory wrazliwej i okazał sie być dla mnie zbawieniem! Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego kosmetyku, który dobrze pielęgnował by moja skore ale tez jej nie podrażniał. krem hypoalergica super nawilża skore, wygładza odżywia i nie podrażnia. Nie wywołuje zaczerwię jest bardzo delikatny ale skuteczny. Skora jest odżywiona, wygląda pięknie zdrowo, koloryt jest wyrównany. polecam :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)