POLECAMY

Czy wiesz jak wybielić zęby?

Biały uśmiech to czyni nas pewniejszymi siebie. Śnieżnobiałe zęby przyciągają uwagę, żółte - wyglądają mało estetycznie. Przeczytaj, jak możesz pomóc swoim zębom.

Istnieją domowe sposoby na wybielanie zębów: mycie zębów w proszku do pieczenia lub sodzie. Ale takich metod nie polecam, bo rysuje się w ten sposób szkliwo.

Skorzystaj z wybielających past do zębów i różnych preparatów. Pamiętajmy jednak, aby nie używać tej samej pasty przez dłuższy czas, bo efekt będzie mniejszy.

Najlepszym sposobem jest wybielenie w gabinecie kosmetycznym. Mamy do wyboru żele wybielające o różnym stężeniu lub wybielanie laserowe, które jest bardzo skuteczne. Pamiętajmy jednak, że taki zabieg należy powtarzać co jakiś czas.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Myciem, systematycznym myciem, rezygnacją z fajek, kawy, mocnej herbaty, wina. U mnie to dało zdecydowanie największą zmianę. W zasadzie można powiedzieć, że moje zęby całkowicie zmieniły swoje oblicze, no i teraz są takie, jakie być powinny. Myję ajoną - raczej nic wam to nie mówi, ale pasta jest świetna.