POLECAMY

Czy wiesz jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Długie godziny w pozycji siedzącej, picie zbyt dużych ilości kawy i długie, gorące kąpiele - cellulit lubi wszystko, co niezdrowe. Oto kilka sposobów, na pozbycie się cellulitu.
Czy wiesz jak skutecznie pozbyć się cellulitu? fot. Czy.wieszjak.pl

Odżywiaj skórę. Tracąc wagę gubisz tłuszcz, ale nie cellulit. Najlepszą dietą antycellulitową jest tak, która odżywia skórę, dzięki jej największej ilości antyoksydantów, aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin z grupy B. Na Twoim talerzu powinny się więc znaleźć głównie: ryby, soja, kiełki, orzechy, cytrusy i zielone warzywa.

Wzmocnij naczynia krwionośne. Tylko sprawne dostarczają do skóry, substancji odżywczych i jednocześnie naprawiają tkankę łączną, która staje się odporniejsza na rozpychanie komórek tłuszczowych. Wzmocnią je witaminy K, C, PP.

Złuszczaj naskórek. Pilingi złuszczają martwy naskórek, przyspieszają wzrost nowych komórek i dzięki nim lepiej wchłaniają się preparaty antycellulitowe.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
Zgadzam się z tym, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bardzo skuteczne. Oczywiście trzeba je jednak połączyć dobrze ułożoną dietą i pić dużo wody. Ostatnio na stop-cellulit.pl czytałam że terapia falą akustyczną jest bardzo skuteczna. Sportowcy czasami ją stosują.
/7 lat temu
Mało tu informacji i raczej wymienione tu sposoby są mało skuteczne.Polecam skuteczniejsze zabiegi np. Liposhock lub Body Mix. To nieinwazyjne zabiegi stosowane w medycynie estetycznej.