Czy wiesz jak powiększyć biust bez operacji?

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich małych piersi, są proste sposoby, aby wyglądały one na większe. Dzięki nim, Twój biust będzie atrakcyjny i kuszący.
Czy wiesz jak powiększyć biust bez operacji? fot. Czy.wieszjak.pl

Biustonosz typu push-up - dobrze dobrany stanik tego typu podnosi piersi do góry i optycznie je powiększa, sprawiając wrażenie, że biust jest krągły i bardziej jędrny.

Odpowiednie ubrania - bluzki z falbankami, marszczeniami, żabotami, kieszonkami, wzorami w okolicach piersi optycznie je powiększają. Noś kopertowe koszule i sukienki, najlepiej w jasnym kolorze albo z błyszczącego materiału. Nie ubieraj bluzek z dużym dekoltem, ciemnych, gładkich sukienek, szmizjerki.

Ćwiczenia - np. pompki, ściskanie piłki przed sobą - dzięki nim Twój biust zyska ładny kształt i sprężystość, co go optycznie powiększy. Metoda ta wymaga systematyczności. Pamiętaj o właściwej postawie i nie garb się.

Masaż śniegiem – kilkuminutowy zimny masaż powoduje, że obkurczają się naczynia krwionośne i krew dociera do głębiej położonych tkanek - skóra jest lepiej odżywiona, piersi wydają się pełniejsze i większe. Zdaniem lekarza, stosując systematycznie masaż, możemy powiększyć biust nawet o rozmiar.

Zimny prysznic – (alternatywa do nacierania śniegiem) naprzemienny zimny i ciepły masaż zakończ zimnym strumieniem - napina i ujędrnia skórę.

Kosmetyki - po każdej kąpieli wcieraj w biust kosmetyki ujędrniają delikatnymi, okrężnymi ruchami. Raz na tydzień zastosuj odpowiednią maskę poprawiającą kondycję skóry piersi.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
ja sobie sprawiłam kosmetyki ujędrniające. Efekty są jednak spodziewałam się czegoś więcej. kosmetyki kupiłam na http://male-piersi.pl pzdr Olga