POLECAMY

Czy wiesz jak pielęgnować skórę ud i pośladków?

Miękka, gładka i delikatna skóra ud i pośladków to dla wielu dziewczyn marzenie. Mnie się spełniło, wystarczyło trochę poszperać w Internecie i wypróbować na sobie kilku sztuczek.
Czy wiesz jak pielęgnować skórę ud i pośladków?

Zacząć trzeba – niestety – od ćwiczeń. Nie ma lekko. Znaleźć można wiele ćwiczeń na uda i pośladki. Podaję jedno z nich: kładziemy się na boku – najlepiej na ziemi na jakiejś karimacie, opieramy głowę na barku, następnie podnosimy nogę, która nie leży na ziemi, jak najwyżej możemy - z obciągniętymi palcami. Powtarzamy 15 razy. Zmieniamy stronę i powtarzamy ćwiczenie. Jeśli pierwszy raz wykonujemy to ćwiczenie, to można zacząć od mniejszej liczby powtórzeń, i z każdym dniem te liczbę powiększać – nawet do 30-50. Ważne, żeby ćwiczenia wykonywać regularnie.

Masaże ud i pośladkow – mam znajomą masażystkę, więc udało mi się wpaść w dobre ręce i cenę. Samodzielnie też można okrężnymi ruchami masować te części ciała – też daje to niezłe efekty.

Kosmetyki – dbam o skórę tych części ciała szczególnie, używam regularnie mleczka do ciała, a także peelingów, szczególnie naturalnych z kawy lub soli morskiej z algami.

Depilacja ud – używam depilatora i dbam, żeby włoski mi nie wrastały. Częściowo tę rolę spełniają peelingi i masaże, oprócz tego kupiłam specjalną gąbkę antycellulitową, która pobudza skórę i zapobiega wrastaniu włosków.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)