POLECAMY

Chanel N 19 Poudre

Nowa kompozycja zapachowa zachwyca pudrową naturą
Chanel N 19 Poudre fot. serwis prasowy
W 1970 roku pojawił się nowy numer w świecie perfum - Chanel N°19. Data nie była przypadkowa. Zapach pojawił się w dniu, w którym urodziła się Gabrielle Chanel: 19 sierpnia. Ten symbol już od ponad czterdziestu lat oddziałuje na świadomość wielu ludzi. Ostatni zapach Gabrielle Chanel jest skierowany do kobiet, które uwielbiają awangardowe, wyjątkowe rzeczy.

Zielone i irysowe nuty Chanel N°19 podbiły serca milionów kobiet na całym świecie, a w tym sezonie marka Chanel wzbogaciła kompozycję zapachową o pudrową chmurkę.

"Oferując nową odmianę N°19, chciałem podkreślić znaczenie Irysu dla marki Chanel" - wyznaje Jacques Polge - "Pomysł na połączenie oryginalnych elementów ze współczesnymi, pudrowymi nutami pojawił się bardzo naturalnie". Dlatego też w formule zostały użyte wyrafinowane, miękkie i lekkie nuty piżma ostatniej generacji.

Na początku wyraźnie wyczuwa się świeżość Neroli z Grass oraz Mandarynki. A następnie suszony korzeń Wetiweru z Haiti przeplata się z Irysem Pallidą i pojawia się pudrowa nuta.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)