POLECAMY

Chanel Hydra Beauty - linia nawilżająca

Twoja cera jest spragniona? Wypróbuj nową nawilżającą linię od Chanel.
Chanel Hydra Beauty - linia nawilżająca fot. serwis prasowy
Chanel Hydra Beauty to nawilżająca linia do pielęgnacji cery. Kosmetyki z tej serii pobudzają i chronią procesy cyrkulacji wody, uzupełniają jej zasoby w głębi skóry i koncentrują się na dwóch fundamentalnych potrzebach: nawilżeniu i ochronie.W kosmetykach z tej serii znajdziesz dwa niezwykłe składniki: Kamelię - zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie oraz Niebieski imbir z Madagaskaru - wspomaga autoochronne procesy zachodzące w komórkach.

Dział Badań Chanel odkrył aktywny składnik, który zapewnia stałe nawilżenie: Camellia Alba PFA - koncentrat oligomerów kwiatowych. Camellia Alba PFA z powodzeniem przywraca naturalny stan nawilżenia skóry. Skóra wygląda zdrowo, jest promienna i bardziej odporna.

Z kolei Niebieski Imbir PFA tworzy na skórze "antyoksydacyjny parasol". Gwarantuje kompleksową ochronę komórek przed różnymi rodzajami stresu oksydacyjnego oraz nitrozacyjnego.

Linię Chanel Hydra Beauty tworzą dwa produkty: Hydra Beauty Creme oraz Hydra Beauty Gel-Creme

Hydra Beauty Creme - przeznaczony dla skóry normalnej i suchej. Wzbogacony w masło shea oraz wyciąg z oleju canola, wyraźnie wygładza oraz wypełnia skórę, dla codziennego komfortu oraz wzmocnienia.

Hydra Beauty Gel-Creme - stworzony z myślą o skórze normalnej. Ma konsystencję sorbetu. Pozostawia matowe, aksamitne wykończenie pozwalając na wykonanie makijażu zaraz po zastosowaniu kremu. 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)