POLECAMY

"CARNIVAL CHIC" by Eveline Cosmetics

Lśnij niczym gwiazda w karnawałową noc!
"CARNIVAL CHIC" by Eveline Cosmetics
Na karnawałowe szaleństwa Eveline Cosmetics proponuje klasyczny makijaż wieczorowy uwspółcześniony dzięki połyskującym refleksom. Matowy makijaż podczas karnawału jest zdecydowanie "de mode.

Cera powinna wyglądać nieskazitelnie i mocno połyskiwać złotymi drobinkami. Aby osiągnąć oczekiwany efekt należy dokładnie pokryć twarz, szyję i dekolt podkładem Finish Show, a następnie wymodelować ją przy pomocy pudru rozświetlająco-modelującego.

Oczy powinny być mocno podkreślone Eye liner’em, w stylu lat 60-tych. Aby makijaż oczu komponował się z przyciemnioną i połyskująca cerą należy na powieki nałożyć metaliczne cienie w kolorach złota, brązu i beżu. Polecamy cienie z kolekcji 3D Effect Wet & Dry, które można nakładać na sucho i na mokro. Do wykończenia makijażu oka proponujemy mascarę Volume Show deep black, dającą efekt "megaczarnych rzęs".

W tym sezonie usta pozostają dyskretnym dopełnieniem makijażu. Idealny będzie błyszczyk Ice Glow z połyskiem lodowych kryształów i efektem powiększenia ust.

Do karnawałowego makijażu paznokci najlepiej użyć lakier z drobinkami brokatu. Proponujemy 6 migoczących odcieni z limitowanej kolekcji karnawałowej Colour Show.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)