POLECAMY

Avon Infinite Moment

Niech ta chwila nigdy się nie kończy - woda toaletowa Infinite Moment pozwoli ci ją zatrzymać.
Avon Infinite Moment fot. serwis prasowy
Woda toaletowa Infinite Moment Avon to uwodząca zmysły kwiatowo-orientalna mieszanka. Ambasadorką zapachu Infinite Moment jest Edyta Herbuś.

Infinite Moment to niezwykle zmysłowy zapach, pozwalający zatrzymać chwilę i uczucia, jakie towarzyszą nam wtedy, gdy kochamy i czujemy, że jesteśmy wszystkim dla ukochanej osoby. "Każda kobieta chce być kochana i chce, by to uczucie trwało wiecznie. Infinite Moment to zapach zainspirowany uczuciem idealnym, które pozostaje tak samo żywe i oszałamiające jak w dniu pierwszego spotkania. Trudno mu się oprzeć" – mówi Edyta Herbuś.

Infinite Moment łączy w sobie świeżość delikatnych fiołków i orchidei. Dzięki głębokim jaśminowym nutom zapach nabiera zmysłowego charakteru. Orzeźwiający aromat doskonale komponuje się ze słodyczą wanilii. Twórcą zapachu jest Christophe Raynaud, pracujący dla jednego z największych producentów perfum – Givaudan. "W Infinite Moment wyczuwa się wyraźny kontrast między musującą, promienną świeżością a ultrauzależniającą zmysłowością" – mówi perfumer.

Kategoria zapachowa: kwiatowo-orientalna
Nuta głowy: fiołek, liście malin
Nuta serca: orchidea, jaśmin, drzewo hinoki
Nuta głębi: paczula, tankowiec, wanilia

Cena: 74 zł   
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Jeśli ma je pani Edyta to zapewne takie są