POLECAMY

Japoński manicure – na czym polega?

Ostatnio bardzo modny stał się japoński manicure. Zastanawiasz się co to takiego i jak wygląda? Na czym polega japoński manicure?
Japoński manicure – na czym polega?

Japoński manicure jest przeznaczony do paznokci słabych, kruchych, łamliwych i rozdwajających się, ponieważ wzmacnia płytkę i nadaje jej piękny, delikatny blask.

Na czym polega?

Zabieg polega na wcieraniu w paznokieć specjalnej pasty zawierającej cenne składniki wzmacniające i nabłyszczające, m. in. keratynę, witaminy A i E, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Następnie kosmetyczka zabezpiecza płytkę specjalnym pudrem, który zapobiega przedwczesnemu wypłukiwaniu się składników pasty.

Zobacz także: Co warto wiedzieć o manicurze hybrydowym?

Podczas wcierania pasty wykonywany jest energiczny masaż, który ułatwia wchłanianie się składników i zapewnia paznokciom zdrowy, różowy kolor. Japoński manicure daje bardzo delikatny połysk, dzięki czemu mogą poddawać się mu także mężczyźni.

Skąd jego popularność?

W przeciwieństwie do paznokci żelowych i akrylowych, japoński manicure wzmacnia paznokcie, a efekt jest bardzo subtelny i elegancki. Zabieg trwa maksymalnie 40 minut a jego koszt wynosi średnio 40-60 zł.

Jeśli zależy Ci na zdrowych i zadbanych dłoniach, japoński manicure jest właśnie dla Ciebie.

Nie przedłużysz nim swoich naturalnych paznokci, ale dzięki składnikom pielęgnacyjnym zawartym w paście wzmocnisz je i zapobiegniesz ich łamaniu i kruszeniu się.

Zabieg należy powtarzać co 2-3 tygodnie.

Zobacz także: Jak wykonać fantazyjny manicure pękającym lakierem?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)