POLECAMY

Te popularne i wygodne buty nosiła księżna Diana. Teraz chodzi w nich księżna Kate. Wy też możecie je mieć!

Kultowe trampki, które pokochała rodzina królewska.
Te popularne i wygodne buty nosiła księżna Diana. Teraz chodzi w nich księżna Kate. Wy też możecie je mieć! fot. ONS.pl

Klasyczne trampki Superga zna każda osoba, która bacznie przygląda się ubraniom i dodatkom wybieranym przez księżną Kate. Na pierwszy rzut oka to zwyczaje białe trampki, ale okazuje się, że rodzina królewska za nimi wprost przepada.

Gdy w mediach pojawiły się informacje, że księżna Kate nosi trampki marki Superga, to ich sprzedaż wzrosła dwukrotnie. Jednak okazuje się, że to nie ona zaczęła nosić je jako pierwsza. Te buty bardzo lubiła już jej teściowa - księżna Diana. Zdjęcia zrobione w 1997 roku podczas wizyty w Angoli pokazują, że rodzina królewska dostrzegła produkty tej włoskiej marki już wiele lat temu

Księżna Kate ostatniego dnia pobytu w Polsce postawiła na niebieski płaszcz i beżowe szpilki Gianvito Rossi


fot: screen Instagram/ONS.pl

Żona księcia Williama słynie ze stylizacji nawiązujących bezpośrednio do stylu uwielbianej przez Brytyjczyków księżnej Diany. Kilka razy pojawiała się już w biżuterii należącej do mamy swojego męża, a teraz okazuje się, że polubiła również noszone przez nią buty.

Gdzie kupić buty, które nosi księżna Kate?

Księżna Kate już jakiś czas temu zerwała z przekonaniem, że rodzina królewska nosi jedynie drogie rzeczy z metką znanych domów mody. Już wiele razy mogliśmy ją oglądać w marynarce z Zary, z torebką polskiej marki Etui Bags czy właśnie w trampkach Superga. Największą popularnością cieszy się klasyczny model na cienkiej podeszwie. Ten sam model, który nosi księżna Cambridge, może być wasz za ok. 299 zł. Bez większego wysiłku znajdzie je w sklepach internetowych.

Księżna Kate znów zachwyca! W Gdańsku pojawiła się w komplecie Erdem i z kopertówką za 200 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
myślę, że każda dziewczyna/kobieta powinna mieć takie buty w swojej szafie ;) w końcu nie zawsze jest możliwość chodzić w szpilkach czy balerinkach :) i zdecydowanie jeśli chodzi o trampki to postawiłabym na jakiś porządny model, dobre marki (wojas, big star, converse), bo inaczej przy odrobinie upału będzie strach nogę z buta wyciągnąć :D