Royal Baby 3 - znamy płeć dziecka

Chłopiec czy dziewczynka? Podobno przyszła mama jest zachwycona!
/ 09.09.2017 09:07

Dopiero co ekscytowaliśmy się książęcą wizytą w Polsce, gdy światem mediów wstrząsnęła kolejna sensacyjna wiadomość: księżna Kate jest w 3 ciąży!

W sieci natychmiast pojawiły się plotki, żarty i spekulacje. Jeden z tygodników ogłosił na swojej okładce, że Royal Baby numer 3 poczęte zostało w Polsce. Wywołało to lawinę żartów i komentarzy na temat przysługującego książęcej parze 500+ czy konieczności nadania maluszkowi polsko brzmiącego imienia.

Jednocześnie producenci okolicznościowych kubków, talerzyków, koszulek i innych "pamiątek" zacierają ręce na myśl o przyszłych zarobkach. A biorąc pod uwagę miłość Brytyjczyków do rodziny królewskiej i pamiętając, co działo się przed narodzinami księcia Georga i księżniczki Charlotte, trudno im się dziwić.

Na zarobek z tej okazji liczą również... bukmacherzy! Obstawiać można wszystko, od daty porodu po imię przyszłego księcia lub księżniczki.

Do wszystkich spekulacji swoją cegiełkę dołożył także magazyn "In touch", ogłaszając, że zna płeć nienarodzonego dziecka książęcej pary. Kate urodzi chłopa, czy dziewczynkę? Sprawdź w naszej fotogalerii!