Księżna Kate screen Instagram

Księżna Kate w Gdańsku - sukienka w kwiaty

Torebkę stworzyła polska marka z Poznania.
Karolina Kalinowska / 18.07.2017 20:55
Księżna Kate screen Instagram

Jeszcze nie możemy otrząsnąć się po wczorajszym przyjęciu, na którym księżna Kate pojawiła się w sukience Gosi Baczyńskiej, a już jesteśmy zasypywane informacjami o jej kolejnych znakomitych stylizacjach.

Księżna Kate pojawiła się w sukience polskiej projektantki! O kogo chodzi?

Księżna Kate w kwiecistym komplecie

Księżna Kate i książę William są już w Gdańsku. Pierwsze zdjęcia jej stylizacji pozwalają twierdzić, że dzisiaj wybrała spódnicę i bluzkę lubianego przez gwiazdy i celebrytów projektanta, który obecnie nawiązał współpracę z jedną z najbardziej znanych sieciówek na świecie.

Erdem słynie z niezwykle kobiecych ubrań, które nawiązują do czasów kolonialnych i są zdobione pięknymi kwiatowymi motywami.

Była Stella McCartney, Roberto Cavalli, Versace i Isabel Marant. Kto teraz zaprojektuje kolekcję dla H&M?

Księżna Kate uwielbia torebki Etui Bags

Jakiś czas temu pisałyśmy, że księża Kate szczególnie upodoba sobie torebki polskiej marki Etui Bags. Pojawiła się z nimi już dwa razy. Po raz pierwszy 17 marca, w Dzień Świętego Patryka, wtedy książęca para wzięła udział w spotkaniu z Gwardią Irlandzką, a kilka godzin później przyleciała do Paryża. Podczas obu spotkań, strój Kate uzupełniała kopertówka z niewielkiej poznańskiej manufaktury Etui Bags.

Po raz drugi miała torebkę poznańskiej marki, gdy pojawiła się w Global Academy na inauguracji kampanii Heads Together. Miała wtedy na sobie piękny, czerwony zestaw Armaniego i buty nude na szpilce od Ruberta Sandersona, a elegancki zestaw uzupełniała ponowne kopertówką polskiej marki Etui Bags.

Kate ponownie z torebką polskiej marki. Woli ją od światowych brandów?

Marka istnieje na rynku od 10 lat. Torebki można kupić w Poznaniu oraz dwóch miejscach w Londynie - w luksusowym domu towarowym Harrods i w sklepie przy Oxford Street, głównej ulicy handlowej brytyjskiej stolicy. Produkty z manufaktury kosztują około 200 zł za sztukę, więc każda z nas może ją mieć!

Księżna Kate jak zawsze bezbłędna! Tym razem postawiła na płaszcz z wyprzedaży i szpilki od znanego projektanta