Księżna Kate w trzeciej ciąży po raz pierwszy na salonach

Jak wyglądała?
/ 11.10.2017 10:43

Księżna Kate od momentu publikacji informacji o jej trzeciej ciąży, jeszcze bardziej skupia uwagę mediów. Minął miesiąc od informacji na Twitterze Kensington Palace, że księżna Kate spodziewa się dziecka i ulubienica Brytyjczyków powróciła do obowiązków. Jak prezentowała się na przyjęciu w Pałacu Buckingham?

Od czasu, gdy świat dowiedział się o ciąży księżnej Kate, ulubienica Brytyjczyków zdecydowała się unikać mediów i publicznych wydarzeń z powodu bardzo złego samopoczucia. Brytyjczycy nie spuszczają oczu z księżnej. Podobnie jak w przypadku poprzednich ciąż, Kate uskarżała się na poranne mdłości. Książę William podczas jednej z konferencji uspokoił prasę i powiedział, że księżna niebawem poczuje się lepiej. Jak widać, doczekaliśmy się!

Księżna Kate bardzo źle znosi ciążę

Po tej długiej nieobecności Kate wraz z księciem Williamem i księciem Harrym pojawiła się na przyjęciu w pałacu Buckingham, na cześć pracowników medycznych związanych ze zdrowiem psychicznym.

 

During a speech at an earlier reception at St. James's Palace yesterday, Prince William said they were "proud to have played a part in this" and credited his wife with coming up with the idea for Heads Together. "It was Catherine who first realized that all three of us were working on mental health in our individual areas of focus," he said. "She had seen that at the core of adult issues like addiction and family breakdown, unresolved childhood mental health issues were often part of the problem."❤️ #RoyalFamily #PrinceWilliam #KateMiddleton #CatherineMiddleton #DuchessKate #DuchessCatherine #DukeofCambridge #DuchessofCambridge #UK #PrinceGeorge #PrincessCharlotte #royal #HRH #BritishRoyals #WilliamandKate #royalbaby #WorldMentalHealthDay #HeadsTogether

Post udostępniony przez The Cambridge Family (@cambridgesfamily)

Jak wyglądała? Czy brzuszek jest już widoczny? Zobacz zdjęcia, które robią furorę na Instagramie.

Jesteś piękna!”, „Jesteś idealna”, skandowali fani. Co księżna Kate odpowiedziała na komplementy? Jej reakcja nas urzekła