Trójwymiarowe fryzury dla krótkich włosów

Fryzury z krótkich włosów niczym rzeźbiarskie dzieła z trójkolorowym efektem koloryzacji. Spodobają się z pewnością nowoczesnym i dynamicznym kobietom. 3D Dream to trend w stylizacji fryzur zaproponowany przez stylistów marki Indola. Fryzury pochodzą z kolekcji Smart Streetstyle stworzonej wspólnie ze znanymi blogerami modowymi.

Trend we fryzurach - 3D Dreams

Architektoniczne formy, rzeźba warstw i grubość fałd – oto moda w wydaniu 3D. Dziewczyna marzeń doskonale rozumie istotę mody i podkreśla swoją kreatywność w formacie 3D. Przyciąga spojrzenia nosząc spódnice w stylu orgiami. Mocne linie, strukturalne kształty i wyjątkowe sylwetki – oto marzenie każdej fashionistki w wersji 3D.

Zobacz też: Różowe włosy - hit z wybiegów

Nad trendem 3D Dreams pracował założyciel jednego z najbardziej ekscytujących blogów modowych w cyberprzestrzeni. Dziecko Chicago - Phil Oh (www.streetpeeper.com), który od kilku lat poświęca każdą chwilę na uwiecznianie codziennych stylizacji ulicy. Głównie „podgląda” modę ulic takich miast jak Tokio, Melbourne, czy Kopenhaga. Phil jest ikoną świata mody i współpracuje m. in. z vogue.com, Helmutem Langiem, czy marką Adidas.

CAŁA KOLEKCJA SMART STREETSTYLE >>>

Zobacz też: Fryzury "Diva Futura" - ciepła koloryzacja i ostre cięcia

Trójwymiarowy paź

Trójwymiarowa fryzura

Trójwymiarowe strzyżenie krótkich włosów

Mocne linie i kształty precyzyjnie oddają chęć stworzenia trójwymiarowej rzeczywistości. Linia konturu fryzury w połączeniu z grzywką stanowią naturalną ramę dla twarzy. Formę przełamuje kaskadowa linia boczna.

Zobacz też: Nietypowe fryzury ślubne - inspiracje

Trójwymiarowe cięcie i kolor - fryzury krótkie

Trójwymiarowa koloryzacja włosów

Trójwymiarowość nie ogranicza się jedynie do kształtu. Można ją zastosować również w koloryzacji. Głęboka śliwkowa podstawa stanowi doskonałe pole dla modnych pasemek. Z kolei technika banana split pozwala uzyskać efekt wielowymiarowości. Kolory mogą się chować pod dłuższymi warstwami włosów, przenikać przez loki i miękko rozlewać po kolejnych blokach kolorystycznych.

Zobacz też: Fryzury Schwarzkopf - "New York Divas" 2013

Trójwymiarowe loki

Jak wam się podoba trójwymiarowy trend we fryzurach?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)