Kolekcje firmy Apart

Tekst do konkursu walentykowego
/ 16.03.2006 16:57


Firma Apart, lider polskiego jubilerstwa działa na rynku od 1983 roku. Swoim Klientom proponuje bogate wzornictwo odpowiadające różnym stylom i osobowościom. Szeroka oferta biżuterii i zegarków skierowana jest zarówno dla tradycjonalistów, jak i do osób podążających za najnowszymi trendami mody. Obecnie posiadamy 80 salonów w całym kraju, zlokalizowanych głównie w dużych miastach w centrach handlowych.

Biżuteria z cyrkoniami

Piękna srebrna biżuteria z cyrkoniami, to idealna propozycja na karnawałowe bale i szalone imprezy. Szlachetny i elegancki komplet doda blasku każdej kobiecie, a wirujące w tańcu cyrkonie urzekną swym pięknem…

Zegarki Laurens
Piękne i dynamiczne zegarki Laurens charakteryzuje włoskie wzornictwo i wysoka jakość. Marka wywodzi się z Włoch i jest bezpośrednio związana z marką Lorens. Podążanie za modą jest dla kreatorów Laurensa bazowym założeniem, które utrzymują szczególnie w modelach damskich kolekcji Fens. Laurens zaskakuje również klasycznym wzornictwem męskim, a także zegarkami o charakterze sportowym. Stalowa koperta, pozłacana - grubość powłoki 3 mikrony, wodoodporności 3 atm… oto model w zasięgu Twojej ręki.

Kolekcji firmy Apart szukaj na www.apart.pl.