POLECAMY

Depilacja okolic bikini

Z depilacją sfer intymnych problem jest taki, że skóra w okolicach bikini jest bardzo wrażliwa. Kosmetyczki zdecydowanie odradzają więc depilację woskiem czy maszynką. Jak i czym depilować okolice bikini?
Depilacja okolic bikini

W sklepach jest obecnie bardzo duży wybór tego rodzaju preparatów, a ich cena zwykle waha się od 10 do 40 złotych. Zakup kremu czy żelu jest dobrym wyborem. Depilacja nimi jest łatwa i bezbolesna. Pamiętaj tylko o wykonaniu odpowiedniej próby alergicznej, gdyż w przeciwnym razie możesz narazić się na długotrwały, nieprzyjemny ból, który w skrajnych przypadkach będzie wymagał wizyty u lekarza.

Zabieg depilacji kremem, żelem lub pianka jest krótki, trwa około 15 minut. Efekt utrzymuje się zwykle od 3 do 7 dni, w zależności od grubości włosków. Zabieg ten jest o tyle bezpieczny, że uniemożliwia wrastanie włosków, gdyż depilacja odbywa się na zasadzie rozpuszczania włosków tylko na powierzchni skóry.

Do depilacji okolic bikini wybieramy jednak preparaty przeznaczone do tego rodzaju zabiegu. Są one znacznie delikatniejsze, zwykle zawierają dodatkowe składniki zmniejszające podrażnienie oraz mocno nawilżające. Czasami sprzedaje się również kremy 2w1, które zawierają zarówno krem do depilacji, jak i specjalny krem nawilżający, który stosuje się po zabiegu... Czytaj dalej w serwisie Uroda.wieszjak.polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)