POLECAMY

Ekskluzywne gwiazdkowe prezenty

Masz ochotę na ekskluzywne zakupy? Oto nasze propozycje!
Agata Bernaciak / 11 miesięcy temu

Wymarzona torebka od znanego projektanta, szminka z limitowanej kolekcji, a może luksusowy krem czy perfumy? Nie ukrywajmy, kupowanie prezentów przy nieograniczonych funduszach jest dużo prostsze. Ale nawet najdroższy prezent może nie trafić w gust obdarowywanej osoby.

W końcu święta to wyjątkowa okazja, a upominki, na które na co dzień nas nie stać mogą okazać się wspaniałą niespodzianką, dlatego postanowiłyśmy was zainspirować. Przygotowałyśmy propozycje najróżniejszych prezentów z "wyższej półki". Są tu pomysły dla niej i dla niego, dla młodszych i starszych. Zobaczcie sami!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

Tagi: prezent
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/10 miesięcy temu
Ja postanowiłem mojej żonie kupić w tym roku wyjazd do SPA. Była w zeszłym roku z przyjaciółką w Unitral, więc tym razem jedziemy razem, też chętnie poodpoczywam i jestem ciekaw jak to jest w takich luksusach.
/10 miesięcy temu
Co roku zostawiam kupowanie prezentów na ostatnią chwilę. Tym razem postanowiłam się tym zająć wcześniej i już mam większość podarków gotowych. Mężowi zamówiłam z wassermana komplet narzędzi, bo cały czas mi mówił, że chce dostać, a dzieciątko dostanie super robota na sterowanie!
/10 miesięcy temu
Święta to taki czas w roku, że każdemu należy się chociaż jeden prezent z wyższej półki. Niestety nie zawsze wysoka cena idzie w parze z dobrym wyglądem i przede wszystkim jakością.. dlatego ja staram się zawsze znaleźć coś pośrodku. Jak to u każdej kobiety na widok ładnych butów i torebek serce bije mi szybciej i dlatego u mnie Primamoda jest złotym środkiem zdecydowanie! za racjonalną cene, super jakość, a co najważniejsze zawsze czuje się wyjątkowo
POKAŻ KOMENTARZE (4)