Prezenty gwiazdkowe dla trendsetterki

Zobacz co możesz kupić kobiecie, która kocha wyznaczać trendy!
Karolina Kalinowska / 2 tygodnie temu

Twoja przyjaciółka, siostra lub córka uwielbia modowe nowinki? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Tam znajdziesz kilkadziesiąt pomysłów na prezent doskonały dla kobiet, które uwielbiają być na czasie, a nawet wyznaczać trendy. Tym razem postawiłyśmy na szalone pomysły do domu, najciekawsze niszowe perfumy, ciuchy i dodatki.

W naszej galerii znajdziesz pomysły na droższe i tańsze prezenty. W końcu cena o niczym nie świadczy. Ważne, aby upominek był dopasowany do osoby obdarowanej.

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11 miesięcy temu
Moja przyjaciółka jest zajawiona w te wszystkie olejki eteryczne. Zawsze sobie zamawia z Damai, z różnych stron świata z Indonezji z Indii itd i każdy z nich ma jeszcze inne właściwości. Zamówiłam jej kilka takich i myślę, że się ucieszy.
/11 miesięcy temu
jeżeli chodzi o buty dla mnie zdecydowanie miejscem, gdzie zawsze znajde coś NIESPOTYKANEGO, czego nie widać u co drugiej kobiety na ulicach jest Primamoda! za kazdym razem jak zaopatrze się w coś nowego dostaje mnóstwo komplementów, a przede wszystkim czuje się wyjątkowo, co dla mnie jest bardzo ważne :)