POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe do 200 zł

Zobacz co możesz kupić, jeśli na prezent gwiazdkowy planujesz wydać maksymalnie 200 zł!
Weronika Kwaśniak / 9 miesięcy temu

Przed wami zestawienie prezentów do 200 złotych. Chociaż czasem może wydawać się to ogromną sumą, to zawsze można się na coś droższego zrzucić w kilka osób. Nie wszystkie ceny w galerii oscylują zresztą w okolicach 200 zł. Wiele upominków przedstawionych na fotkach to koszt poniżej 100 zł.

W naszym prezentowniku znajdziecie pomysły na produkty z kilku kategorii: kosmetyków, dodatków, czy mody. Mamy nadzieję, że coś spośród naszych propozycji wyjątkowo was zainspiruje!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 miesięcy temu
Jak ktoś chce sobie zrobić prezent ( i zadbać swoje zdrowie!!), pozbywając się paru kilo: zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/green-barley-plus-najnowsze-rozwiazanie-na-odchudzanie
/rok temu
ja długo szukałam swetra z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą dla mojego męża i w końcu dopadłam gruchę na allegro! nie mogę się już doczekać gwiazdki, mój ukochany będzie zachwycony
/rok temu
W tym roku postawiliśmy dla rodziców i teściów zrobić fotoprezenty (po poduszce i ramce na ścianę). Uważamy że to były jedne z lepszych prezentów jakie się nam udało do tej pory stworzyć. Polecamy Projektogram.pl bo wszystko wygląda bardzo porządnie.
POKAŻ KOMENTARZE (2)