Zwierzaki, które są prawdziwymi gwiazdami Instagrama. Ich zdjęcia z pewnością poprawią ci humor!

Coraz więcej właścicieli zwierząt decyduje się na założenie im kont na Instagramie. Zobacz najbardziej popularne zwierzęce profile w serwisie.
Urszula Wilczkowska / 06.04.2020 14:16

Mało rzeczy sprawia taką przyjemność podczas kwarantannowej nudy, jak oglądanie uroczych zwierzaków. To doskonały poprawiacz humoru! Niezależnie od tego, czy to psy, koty, czy może świnki, oglądanie ich słodkich zdjęć i filmów sprawia przyjemność chyba każdemu użytkownikowi internetu.

Wielu właścicieli decyduje się nawet na założenie swoim zwierzakom kont w mediach społecznościowych, a te bardzo często zdobywają ogromną sławę! Dużą popularnością cieszą się szczególnie konta zwierząt domowych na Instagramie. Niektóre z nich dla większości ludzi wcale domowymi nie są - co nie zmienia faktu, że i tak są bardzo chętnie obserwowane.

Zwierzęta, które są gwiazdami Instagrama

W ścisłej czołówce psich gwiazd zdecydowanie znajduje się pies rasy pomeranian o imieniu Jiff. Ten uroczy piesek o wyglądzie pluszowej zabawki ma aż 10 milionów obserwatorów! Jego właściciele bezustannie robią mu zdjęcia w zabawnych przebraniach, a sam psiak wcale nie wygląda na takiego, który miałby coś przeciwko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💜

Post udostępniony przez jiffpom (@jiffpom)

Sławę zyskują też zwierzęta, które nie do końca można nazwać domowymi. Tito to szop pracz, który został uratowany przez swoich właścicieli, gdy miał zaledwie kilka tygodni. W krótkim czasie jego Instagram zebrał 102 tysiące fanów. Jest tak uroczy, że aż ciężko mu się oprzeć!

Tito jest też utalentowanym artystą. Maluje po płótnie własnymi łapkami, a jego dzieła można kupić w internecie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tito the Raccoon (@titotheraccoon)

Równie popularny na Instagramie jest mały jeżyk Lionel. Ten nie ma specjalnych talentów, ale możemy mu to wybaczyć - jest naprawdę przeuroczy! Jego zdjęcia w umywalce, na tle pola słoneczników czy choinki poruszą nawet największego twardziela.

Obejrzyj też film, by zobaczyć słynnego mopsa, lisa, a nawet... świnkę! Kto wie - może twój zwierzak też ma szansę na sławę w internecie?

To też może cię zainteresować:
Najładniejsze rasy psów
Gwiazdy, które oszalały na punkcie swoich psów
Najdroższe rasy psów na świecie