Ozdoby wielkanocne 2021 - dekoracje, które kupisz stacjonarnie i przez internet

Ozdoby wielkanocne 2021 na świąteczny stół, wielkanocne figurki w kształcie zajączków, wiszące ozdoby wielkanocne, świece, wieńce. Zobacz jak udekorować dom na Wielkanoc.
/ 08.03.2021 09:03

Ozdoby wielkanocne w pięknych kolorach sprawią, że w twoim domu zawita wiosna. Nawet, jeśli masz dekoracje z poprzednich lat, być może skusisz się na jakiś drobiazg z obecnych kolekcji. Zobacz jakie trendy w dekoracjach wielkanocnych będą królować w 2021 roku.

Kwiatowe ozdoby wielkanocne 2021

Kwiatowe kompozycje sprawią, że mieszkanie będzie wyglądać świeżo i wiosennie, nawet jeśli nie zdecydujesz się na wieniec wielkanocny ze świeżych kwiatów. Możesz wybierać spośród wielu kompozycji do wazonu. Warto postawić na forsycje, żonkile, gałązki wierzbowe.

Ozdoby wielkanocne 2021 na piku

By w domu pojawiły się wielkanocne akcenty, możesz samodzielnie przygotować stroik wielkanocny, albo wybrać gotowe dekoracje w niewielkich rozmiarach.

Subtelne, niewielkie ozdoby na piku dodają lekkości. Możesz wbić je do doniczki z kwiatami, by w prosty (i tani) sposób odmienić wnętrze.

Ozdoby wielkanocne 2021 na świąteczny stół

Trudno wyobrazić sobie uroczyste śniadanie wielkanocne bez pięknie nakrytego stołu. Obrus nie musi być biały, możesz zdecydować się na modne motywy roślinne i kwiatowe. Całość dopełnią serwety, serwetniki i zastawa malowana w zajączki, która spodoba się nie tylko najmłodszym.

Ozdoby wielkanocne 2021 w pastelowych kolorach

Jeśli jesteś fanką dekoracji w pastelowych kolorach, świetnie się składa. Pastelowe porcelanowe figurki w tym roku często posiadają efekt połysku. Wystarczy kilka, by całkowicie odmienić wnętrze w nienachalny sposób.

Ozdoby wielkanocne 2021: jajka, zajączki, kurczaczki

Zajączek wielkanocny, baranek, kura z jajkami - tych motywów nie może zabraknąć. Modne są wiszące lekkie ozdoby w kształcie jajek, figurki zajączków w soczyście zielonym kolorze trawy, ceramiczne patery na jajka, białe koszyki na święconkę.

Więcej gotowych propozycji znajdziesz w galerii zdjęć.