Nowoczesne tapety i obrazy na ścianę - tak się teraz dekoruje mieszkania!

Tapeta na ścianie to ponownie bardzo modne (i praktyczne!) rozwiązanie. Przez pewien czas zapomniane, dziś znów uwielbiane - tapety rozgościły się na dobre w domach!

Tapeta na ścianie to nie tylko piękna ozdoba, ale także doskonały kamuflaż, jeśli jest nierówna. Bogactwo wzorów i kolorów, a także odporność na ścieranie sprawiają, że tapety znów są coraz chętniej wybierane!

Zobaczcie obrazy i tapety w nowoczesne nadruki ze sklepów www.big-trix.pl i www.makeithome.pl. Kolorowe tapety są obecnie bardzo modne. Można ich użyć w formie dużych ściennych motywów czy naklejek na drzwi, lodówkę lub każde inne miejsce godne ozdobienia. Co o nich sądzicie?

Floral style

Nowoczesne tapety i obrazy na ścianę

Szara abstrakcja

Nowoczesne tapety i obrazy na ścianę

Zobacz więcej w galerii! 

To także może cię zainteresować:
Modne tapety do kuchni i sypialni!
Jak wybrać najlepszy rodzaj tapety? Podpowiadamy, gdzie nadają się poszczególne rodzaje!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/30.05.2015 19:41
w jakim sklepie można zakupić tą tapetę dokładnie z tym wzorem ? szukam i szukam.... :(
/08.05.2015 20:28
tez początkowo myślałam nad tapeta, ale głównie ze względu że można ją samodzielnie połozyć i jednocześnie zaoszczędzić na ekipie. Ale znajomi samodzielnie układali kamień stone master w salonie to i my się zdecydujemy. To duże ciekawsze rozwiązanie.
/29.04.2015 14:52
Tutaj zdecydowanie odesłałabym Was jednak na stronę Decomanii, bo jednak jesli szukac fajnych pomysłów to wydaje mi sie ze tylko tam. Nie brakuje fajnych fototapet.