Jak urządzić sypialnię? Poznaj 3 najlepsze porady!

Wystarczy znać kilka trików, aby zrobiło się przytulnie!
Jak urządzić sypialnię fot. Riviera Maison

Aby dobrze się wyspać, nie musimy urządzać sypialni w ulubionej gamie budyniowych beży i brązów... Polecam całkiem inną paletę kolorystyczną. Na przykład błękitno-biało-szarą. Jasny błękit jest kolorem nieba i powietrza. Działa kojąco, pomaga się zrelaskować. Biele i szarości, jako kolory neutralne, potęgują uczucie spokoju.

Jak urządzić sypialnię?

Efekt przytulności w takiej jasnej sypialni uzyskamy poprzez odpowiedni dobór tkanin i dodatków. Najważniejsza jest pościel i narzuta. Słodkie, babcine poszewki z koronkami oraz mięsiste, grubo tkane narzuty na łóżko będą tu znakomite. Tworzą nostalgiczny, ciepły nastrój.


fot. serwis prasowy Grange


fot. Riviera Maison

W roli dekoracji idealnie sprawdzą się drobiazgi z przecieranego drewna, na przykład ramki luster lub obrazków. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie roślin doniczkowych (uwaga, doniczki koniecznie białe lub jasnoszare!)


fot. Riviera Maison

W oknie proponuję postawić lampiony, świecie lub małe lampki, które rozświetlą przestrzeń bez konieczności stosowania światła górnego, czyli żyrandola.


fot. Riviera Maison
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
my z mężem dosyc odwaznie postawiliśmy na strukture dekoracyjna beton w szarym odcieniu farb magnat, powstalo bardzo nowoczesne i minimalistyczne wnetrze