POLECAMY

5 gorących trendów żywieniowych na rok 2018

Dietetyczne hity 2018 roku, co będzie na czasie? Na co warto zwrócić uwagę? Przeczytaj werdykt dietetyka!
Barbara Dąbrowska / 8 miesięcy temu

Trendy w dietetyce?

Szczerze? Nie jestem zwolenniczką żywieniowych trendów, mody. Jak zwał tak zwał. Zasady zdrowego żywienia nieustannie się zmieniają, bazując na najnowszych wynikach badań, ale rzadko dzieje się to gwałtownie, z roku na rok. Prawidłowe nawyki żywieniowe bywają nudne, wymagają konsekwencji, planowania, nie są „glam”, nie sprzedają się w mediach.

Właśnie z tego powodu, co roku bacznie przyglądam się trendom dietetycznym. Jako dietetyk pracuję od 10 lat i wiem, że rzadko która moda żywieniowa trwa dłużej niż rok. Wiem jednak, że będziecie mnie pytać o najnowsze hity. Wybrałam dla was 5 trendów żywieniowych, o których będzie głośno w 2018 roku i na które warto zwrócić uwagę!

W 2018 roku będziemy:

  • zachwycać się fermentowaną żywnością,
  • bacznie przyglądać się temu, co dobrego robią dla nas probiotyki oraz jak je prawidłowo suplementować,
  • wciąż odkrywać możliwości diety wegańskiej,
  • poznamy siłę diety MIND, która wspiera pracę mózgu,
  • walczyć z pseudo specjalistami, którzy nie mają nic wspólnego z dietetykami.

Obejrzyj galerię i przeczytaj więcej o trendach żywieniowych roku 2018.

Mam dla ciebie coś ciekawego! Zajrzyj także tu:

Modne diety roku 2017, o których powinnaś zapomnieć
„Niezdrowe” produkty, które jedzą dietetycy
Jesteś aktywna fizycznie? Zobacz, co ma dużo białka! 6 produktów, które warto włączyć do diety fit kobiety

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/7 miesięcy temu
PP, a jaką tam mają dietę? Dla wegetarian coś się znajdzie? Jaka kaloryczność i w jakiej cenie? Aaaa... no i jakie miasto?
/7 miesięcy temu
Wiadomo, że zawsze warto się inspirować i śledzić trendy zdrowego żywienia, ale moim zdaniem absolutnie nie ma co popadać w przesadę. Trzeba jeść zdrowo i regularnie, i to jest podstawa. Dla mnie to było kompletne odkrycie w zeszłym roku, po prostu przerzuciłam się na regularne jedzenie co 2-3 godziny i bum! - są efekty, waga spadła, a ja czuję się dużo lepiej i nie mam wrażenia że się jakoś ograniczam. Na początku bardzo mi pomogły cateringi dietetyczne (korzystałam z FITcare) bo miałam wszystko gotowe, zważone i zdrowe, i nie musiałam sama przygotowywać 5 posiłków dziennie, a teraz to już idzie z górki :)
/8 miesięcy temu
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: wwwigortreneronline Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
POKAŻ KOMENTARZE (3)