Chcesz pozbyć się boczków? Ten trening sprawi, że znikną raz na zawsze!

Specjalnie dla was przygotowałyśmy kompleksowy trening, który pomoże ci w walce z odkładającym się tłuszczykiem na boczkach. Wystarczy pół godziny ćwiczeń dziennie!

Jak pozbyć się boczków?

Niestety w przypadku walki z boczkami mamy złą wiadomość - nie istnieje trening, który w jakiś cudowny sposób sprawi, że wyrzeźbisz tylko tę partię ciała. Dobra wiadomość jest jednak taka, że pomimo konieczności kompleksowego podejścia, boczków dość łatwo można się pozbyć :)

Pamiętaj, że w przypadku walki o smukłą sylwetkę i dobrą kondycję fizyczną, najważniejsza jest konsekwencja i regularność. Ten trening możesz spokojnie wykonywać nawet codziennie, ponieważ nie jest bardzo intensywny, a mięśnie brzucha należą do tej grupy mięśni, którą można ćwiczyć każdego dnia.

Specjalnie dla was Polki.pl we współpracy z trenerką personalną Justyną Podobińską (Trzmiel) przygotowały trening składający się z ćwiczeń na boczki, dzięki którym spalisz zimowy tłuszczyk i pięknie wyrzeźbisz całe ciało (nie tylko brzuch!).

Ćwiczenia na boczki

W tym treningu skupisz się na mięśniach głębokich brzucha, których wyćwiczenie jest absolutną postawą do podjęcia jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Dlaczego? Bo to one odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy ciała podczas ćwiczeń!

Trening tabata z Justyną Podobińską krok po kroku

Filmy Polki.pl Team powstały we współpracy z klubem fitness tylko dla kobiet I love fitness.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Treningi w internecie bez konsultacji z profesjonalistą mogą być bardzo niebezpieczne. Mogę Ci polecić najlepszego trenera w Polsce - Igora z igortreneronline.pl :) Jeśli naprawdę chcesz mieć ultra dobrze dobraną dietę do swojego organizmu oraz ciała napisz do niego śmiało. Ja strasznie się cieszę ze swojej przemiany. Czuję się wspaniale, jak nigdy w życiu. Jego treningi są lekkie i czuję, że wyczerpałam 100% swojego potencjału. Nie wierzysz mi? Przekonaj się sam i wejdz na igortreneronline.pl Dołącz do mnie i moich znajomych, zgarnij 10 000 złotych ciesząc się swoją wymarzoną sylwetką :)
/8 miesięcy temu
WYMARZONA SYLWETKA TLYKO Z IGORTRENERONLINE.PL! Serdecznie polecam, Ty też zgub zbędne kilogramy i wyglądaj pięknie w bikini!