Ilewazy.pl ułatwia odchudzanie! Kiedy warto korzystać z serwisu?

Pozwól, że pokażę ci dziś narzędzie, a raczej zestaw narzędzi, które masz pod ręką przez całą dobę. Możesz z nich korzystać na komputerze i przy pomocy komórki w domu, w autobusie, w pracy.
Barbara Dąbrowska / 24.01.2018 05:30

Ilewazy.pl powstało po to, by ułatwić samodzielne komponowanie i kontrolę jadłospisu.

Założeniem serwisu jest tworzenie bazy produktów spożywczych sfotografowanych w jednostkach domowych oraz udostępnianie użytkownikom informacji o wartości odżywczej w danej pojemności np. w łyżce, szklance, sztuce. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania wagi kuchennej. Widzisz na zdjęciu, w odniesieniu do dłoni, jak wygląda dany produkt np. jabłko, czy kromka chleba. Możesz na zasadzie proporcji porównać jabłko, które sama zamierzasz zjeść z tym, które widnieje na fotografii na ilewazy.pl. Dzięki temu wiesz także jaką wartość odżywczą ma ten konkretny owoc.

Na ilewazy.pl poza bazą produktów spożywczych znajdziesz także:

Kalkulator kalorii

Pozwala kontrolować wartości odżywcze jadłospisu. Chcecie się dowiedzieć ile kilokalorii ma twój posiłek? Skorzystajcie z kalkulatora. To narzędzie jest szczególnie przydatne w trakcie odchudzania.

Porównywarkę produktów

Pozwala porównać dwa  produkty pod kątem wartości odżywczej. Możesz sprawdzić np. jakie są różnice między orzechami laskowymi a włoskimi i które bardziej odpowiadają twoim potrzebom.

Przelicznik kulinarny

Za pomocą przelicznika możecie zamieniać: gramy produktu spożywczego na sztuki/łyżki/łyżeczki/szklanki/porcje produktu i odwrotnie, miary domowe na gramy produktu spożywczego.

Najlepiej jednak, gdy sprawdzisz możliwości serwisu w praktyce.

www.ilewazy.pl

Zobacz 5 sytuacji z życia wziętych, w których ilewazy.pl ułatwia odchudzanie.

Warto wiedzieć także to:

Te 5 składników sprawi, że po sałatce już nigdy nie będziesz głodna!
Te produkty żywnościowe się „nie lubią”! Nie łącz ich ze sobą!
Żywność funkcjonalna, o tym trendzie będzie głośno! Co możesz zyskać?