POLECAMY

4 sposoby na podkręcenie metabolizmu przy niedoczynności tarczycy. Schudniesz i poczujesz się lepiej!

Wystarczą drobne zmiany w diecie, sposobie leczenia i stylu życia, by znacząco przyspieszyć przemianę materii. Jak to dobrze robić przy niedoczynności tarczycy? Przeczytaj!

/ 3 tygodnie temu
Panie doktorze nie mogę schudnąć!  – często skarżą się pacjentki z niedoczynnością tarczycy. A nawet, jeśli już schudniemy (co wymaga większego wysiłku niż w przypadku osób zdrowych), efekt jo-jo uderza w nas ze zwielokrotnioną siłą. Jakby tego było mało, wiele z nas narzeka na brak energii, zmęczenie, ospałość...
Nie jest fajnie.
Jak to zmienić? Wiadomo, trzeba się leczyć. Ale jednocześnie warto skupić się na przyspieszeniu materii. Przy niedoczynności tarczycy staje się to o tyle istotnie, że niedobór hormonów powoduje nie tylko spadek podstawowej przemiany materii, ale też zwiększa ryzyko zaburzeń insulinowych. Komórki stają bardziej oporne na insulinę, co sprawia, że w efekcie gorzej przyswajana i przetwarzana jest glukoza. Dlatego nawet po posiłku czujemy się osłabione i głodne, szybciej też tyjemy. Każdy zaś nadprogramowy kilogram nasila insulinooporność i koło się zamyka. Jak z niego się wyrwać? Oto 5 sposobów.
 
Polecamy!

Masz niedoczynność tarczycy? Lepiej tego nie jedz! Jakie badania zrobić, gdy podejrzewamy chorą tarczycę? Jak rozpoznać zapalenie tarczycy?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 tygodnie temu
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWWIGORTRENERONLINEPL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
/2 tygodnie temu
U mnie też bardzo łatwo było o zatrzymywanie się wody w organizmie i to był problem, widocznie miałam zakwaszony organizm, teraz jak piję wodę alkaliczną to jest znacznie lepiej zauważyłam i faktycznie w zdrowie-dom mogłam sobie o wiele wcześniej aquator silver zamówić z korzyścią dla zdrowia
/3 tygodnie temu
Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się już kilkanaście lat temu. Człowiek, który chce schudnąć musi zachować zdrowie! Nie wolno się katować drakońskimi dietami, ani suplementami niewiadomego pochodzenia. Ja zdecydowałam się na naturalną suplementację nasionami konopnymi, bo mają dużo błonnika i niemalże wszystkie potrzebne organizmowi człowieka mikroelementy. Jem łyżkę nasion rano i drugą wieczorem, dzięki czemu nie podjadam w ciągu dnia, bo nasionka ładnie wyściełają żołądek, powodując uczucie napełnienia. Zaraz po zjedzeniu nasion czuje się, że zrobiło się coś dobrego dla organizmu. Schudłam już 6 kg. Ponadto nasiona mają właściwości regulujące hormony w ludzkim organiźmie - co jest przydatne dla ludzi z problemami z tarczycą. Dla zainteresowanych ja zamawiam je ze stronki konopiafarmacja-pl
POKAŻ KOMENTARZE (1)