POLECAMY

Jak zatrzymać pozytywną energię w domu

Według teorii feng shui, w otaczającym nas świecie rządzi energia zwana chi. Nieustannie oddziałuje ona na człowieka i jego otoczenie. Jednak wszelkie jej zakłócenia mają zły wpływ na nasze zdrowie, finanse, karierę, relacje z innymi ludźmi. Dowiedz się, jak zatrzymać w domu pozytywną energię i zapewnić sobie sukces w każdej dziedzinie życia.

Jak zatrzymać pozytywną energię w domu

Możemy temu wszystkiemu zapobiegać, stosując się do podanych niżej zasad:

Zadbaj o swobodny przepływ energii w pomieszczeniu

Energia chi musi mieć swobodny przepływ w mieszkaniu. Należy unikać przeciągów w mieszkaniu.

Zobacz także: Jak przyciągnąć bogactwo do swojego życia?

Zwróć uwagę na łazienkę

Jeśli klapa od sedesu będzie otwarta, to zła energia sha może odebrać nam cały dorobek życia lub uniemożliwi zarabianie wielkich pieniędzy. Nie wolno pod żadnym pozorem zastawiać łazienki zbyt wieloma przedmiotami, bo wówczas grozi nam niedobór energii, który spowoduje kłopoty finansowe. Akcesoria typu wanna, umywalka jeśli są popękane muszą zostać wymienione, bo wysysają dobrą energię. Należy też zamykać drzwi do łazienki.

Korzystaj z dobrobytu wody

Należy szybko naprawić przeciekający kran. Wraz z wodą – symbolem dobrobytu – wyciekają z domu pieniądze.

Pokochaj ryby

Warto mieć w domu obrazek przedstawiający ryby. One przynoszą szczęście i dostatek. Najlepiej mieć ich 9, 1 czarną i 8 złotych lub czerwonych. Jeśli masz ogród, koniecznie załóż w nim oczko wodne. W domu można postawić akwarium ze złotą rybką. Według Chińczyków ma ona potężny wpływ na pomyślność w życiu człowieka. Ważne, by woda była świeża.

Unikaj ostrych kantów mebli

Lepsze są zaokrąglone meble. Proste, równe krawędzie odstraszają pieniądze, a łagodne linie przedmiotów przyciągają je. Jeśli już mamy meble z ostrymi kantami, zastosujmy kwiaty do zasłonienia ostrych kantów.

Zadbaj o czystość w miejscu pracy

Czystość na biurku to podstawa. Bałagan w miejscu pracy zakłóca harmonijny przepływ energii i nie pozwala właściwie skupić się na tym, co robimy.

Postaw mosiężną rzeźbę na biurku

Na biurku możemy postawić małą rzeźbę, najlepiej srebrną i mosiężną, która aktywizuje pozytywną energię i sprzyja interesom.

Zobacz także: Jak przyciągnąć pieniądze przy pomocy magii?

Zadbaj o czysty portfel

Jeśli chcemy mieć fortunę zadbajmy o „czysty” portfel, bez paragonów itp. Ważne by był czerwony. Ten kolor przyciąga pieniądze.

Zawieś witraż w oknie

Zaleca się powieszenie witrażów w oknie, bo mają one magiczną moc. Są symbolem dobrobytu, szczęścia i bogactwa. Światło, które przez nie przenika ożywia barwy i wytwarza specjalny nastrój.

Miej tylko jedne drzwi do domu

Dom powinien mieć jedną parę drzwi wejściowych. Według Chińczyków w domu, który ma dwoje lub więcej drzwi, mieszkają kłótliwi i nieodpowiedzialni ludzie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Zapraszam na kurs witrażu do naszej firmy Artshobby.pl! świetny prezent na święta dla siebie i kogoś bliskiego :) Mamy też w swojej ofercie inne produkty, które mogłyby służyć jako prezenty :) Zapraszamy do współpracy :) To zajęcie zajmuje czas i jest bardzo twórcze, gdy tworzymy czujemy się potrzebni i rozwijamy swoje umiejętności. tel. 22 666 9580
/4 lata temu
Najbliższy kurs Feng Shui odbędzie się 27-28.04 w Krakowie. Zapraszam! www.astrovita.pl http://allegro.pl/kurs-feng-shui-i-go-stopnia-27-28-04-krakow-i3187261220.html
/6 lat temu
A JA SIĘ STOSUJĘ DO TYCH ZASAD I CZUJĘ ZMIANY :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)