POLECAMY

Jak przyciągnąć bogactwo do swojego życia

Bardzo popularne i najsilniejsze remedium feng shui związane z przyciąganiem pieniędzy to akwarium. Odpowiednio zastosowane pomaga w osiągnięciu bogactwa oraz broni przed wszelkimi zagrożeniami skierowanymi w jego właściciela. Dowiedz się, jak za pomocą akwarium przyciągnąć bogactwo do swojego życia.
Jak przyciągnąć bogactwo do swojego życia

W Chinach ciężko spotkać restaurację bez akwarium. Stosuje się je również w firmach. Jednak aby akwarium w feng shui spełniało swoją rolę, należy przestrzegać wielu zasad.

Najlepsza lokalizacja akwarium

Akwarium powinno znajdować się w ściśle określonej strefie feng shui, stąd zaleca się je umieszczać w strefie południowo-wschodniej, która jest odpowiedzialna za powodzenie i finanse. Uważana jest za strefę bogactwa. Można je również postawić w innym rejonie domu, pokoju, biura np.: wschodnim lub zachodnim. Musimy przy tym pamiętać, że akwarium silnie ożywia otoczenie, dlatego nie powinno się go stawiać w sypialni, kuchni oraz obok ciągów komunikacyjnych.

Jakie i ile rybek hodować

Bardzo ważną rzeczą są ryby w akwarium. W Polsce uważa się za najlepsze karasie – tzw. złote rybki. Wynika to jednak z tego, że nie ma u nas ryb uważanych przez Chińczyków za najlepsze – Arrowany (odmiana azjatycka), a jeśli już je znajdziemy, cena bywa dla nas szokująca. Ryby te mają zazwyczaj ubarwienie srebrne, złote, czerwone lub zielone. Najbardziej cenione w Chinach są złote, może dlatego, że przypominają one kształtem i kolorem sztabkę złota. Jeżeli w naszym akwarium nie umieścimy ryb typu Arrowana, to powinniśmy unikać ryb o zbyt ostrych, ognistych kształtach, płochliwych, zbyt żywych oraz agresywnych.

Zobacz także: Figurka trójnożnej żaby - jak zapewnić sobie sukces?

W Chinach z reguły hoduje się dziewięć rybek, osiem złotych lub czerwonych i jedną czarną. Kiedy umiera czarna rybka to znaczy, że domownikowi udało się uniknąć jakiegoś groźnego wypadku lub śmierci. Chińczycy wierzą, że ryby chronią dom i jego mieszkańców przed nieszczęściem.

Korzystny kształt akwarium

Akwarium, aby spełniało swój cel nie tylko musi być zadbane i zdrowe, ale też musi mieć odpowiedni kształt. Powinno się unikać ostrych krawędzi - tak więc najlepsze jest akwarium o ściętych narożnikach, okrągłe. Złym rozwiązaniem są dość popularne akwaria panoramiczne. Każde akwarium powinno mieć solidną podstawę oraz stać na wysokości ok. 1,5 m od ziemi, ponieważ wtedy ryby są najspokojniejsze. Wewnątrz akwarium możemy zamontować: filtry i napowietrzacze.

Roślinność w akwarium

Akwarium powinno być całkowicie naturalne (oczywiście w miarę naszych możliwości). Z punktu widzenia feng shui sztuczne rośliny nie są za dobre, ponieważ tworzywo (często plastik) należy do elementu ognia, który całkowicie kłóci się z wodą.

Zastosowanie akwarium jako remedium feng shui nie jest sprawą prostą, ale czasem warto spróbować. Tak jak w przypadku innych rozwiązań proponowanych przez feng shui, nie oczekujmy od razu wielkich zmian w swoim życiu.

Zobacz także: Jak przyciągnąć pieniądze przy pomocy magii?


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (28)
/3 lata temu
Straciłam swego czasu mnóstwo pieniędzy przez nieodpowiednie inwestycje. W wyjściu z tego dołka pomógł mi rytuał polepszenia finansów z energiaduchowa.pl teraz znowu nie mam żadnych problemów z pieniędzmi i stać mnie na wszystko co chcę.
/3 lata temu
Kupiłam sobie "Siłę serca" e-book, - po waszych poleceniach ;-)
/3 lata temu
http://bogactwo.netinvest.pl/
POKAŻ KOMENTARZE (25)