POLECAMY

Manicure tytanowy lepszy niż hybryda!

Dlaczego?

Manicure tytanowy lepszy niż hybryda! fot. FREE/kolaż Polki.pl

Manicure tytanowy jest czymś pomiędzy manicurem hybrydowym a akrylowym, można nim przedłużać paznokcie tak jak akrylem, ale z wyglądu przypomina bardziej hybrydę. Manicure tytanowy to żadna nowość. Wymyślono go w Stanach Zjednoczonych i cieszy się tam dużym powodzeniem już od lat dziewięćdziesiątych. Teraz trend na tytanowy manicure wraca i wypiera modną do tej pory hybrydę. Najważniejsza różnica pomiędzy manicurem hybrydowym a tytanowym? W tym drugim nie używa się lampy UV.

Na czym polega manicure tytanowy?

Najpierw paznokcie pokrywane są bazą. Następnie każdy paznokieć wkładamy do pojemnika z pudrem, który przykleja się do płytki. W jego składzie jest m.in. dwutlenek tytanu, który można spotkać w kosmetykach kolorowych, polimer akrylowy, by utwardzić płytki i kolorowe pigmenty. Czynność należy powtórzyć dwa razy. Drobny pyłek aplikowany na paznokieć wysycha pod wpływem powietrza. Wystarczy musnąć je top coatem i gotowe!

Manicure tytanowy - zalety

Płytka nie jest nadmiernie pogrubiona, a mimo to jest o wiele sztywniejsza niż po hybrydzie. Manicure tytanowy przez dodatek akrylu oraz witamin A, D i E wzmacnia paznokcie, dlatego sprawdzi się również na płytkach wiotkich i cienkich. Zaletą jest także to, że można uzupełnić sam odrost, czyli zupełnie inaczej niż w hybrydzie. Manicure tytanowy zmywa się tak samo jak  hybrydę - potrzebny jest zmywacz z acetonem.

Manicure tytanowy jest nieinwazyjny, nie wżera się w strukturę płytki a jedynie tworzy piękną i trwała warstwę na powierzchni płytki. Ceny takiego manicure wahają się od 90 do 150 zł.

Więcej o kosmetykach:

Pastelowe kosmetyki na latoNajlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzyMatowe szminki na lato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 miesiące temu
a ja właśnie szukałam jakichś dobrych lakierów hipoalergicznych, bo coś na dobre nie mogę trafić. mówisz że effective nails mają fajne?? na stronce widziałam że mają ciekawą paletę teraz wiosenną, muszę w takim razie wypróbować :)
/7 miesięcy temu
Nie przekonuje mnie ten tytanowy, ale może po prostu jeszcze nie trafiłam na dobrą kosmetyczkę. Bardzo mi za to odpowiadają hipoalergiczne lakiery hybrydowe Effective Nails. Kojarzę tę markę od ładnych paru lat, ale dopiero niedawno miałam okazję poznać ją bliżej. Efekt WOW! polecam bo bardzo fajnie są napigmentowane, a do tego prosto się je potem zdejmuje.
/rok temu
Manicure tytanowy traci kolor ,blednie już po tygodniu widać różnicę poza tym jest ok
POKAŻ KOMENTARZE (1)