Zbigniew Zamachowski sądzi się o alimenty

Monika i Zbigniew Zamachowscy, Aleksandra Justa fot. kolaż polki.pl
Zbigniew Zamachowski nie chce płacić na dzieci kwoty zasądzonej przez sąd.
Edyta Liebert / 02.01.2018 16:56
Monika i Zbigniew Zamachowscy, Aleksandra Justa fot. kolaż polki.pl

Nie milknie echo wypowiedzi Zamachowskiej, która każdego dnia „walczy o przetrwanie” z powodu wysokich alimentów, które musi płacić jej mąż. Czwórka dzieci to dla niego finansowe obciążenie, dlatego jak donosi „Życie na gorąco”, Zamachowski będzie walczyć o ich obniżenie.

Zbigniew Zamachowski wypowiada wojnę o alimenty

Zamachowski jest w stałym konflikcie z byłą żoną, a czwórka dzieci, którą ma z Aleksandrą Justą, mają do niego żal, że odszedł od ich mamy (po 18 latach małżeństwa). Z chłodem, żeby nie powiedzieć jawną niechęcią, dzieci Zamachowskiego odnoszą się do nowej żony Zbigniewa. Ona z kolei traktuje je jako obciążenie finansowe.

Monika Zamachowska: "Całe życie podporządkowaliśmy spłacaniu alimentów. Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie"

Jak czytamy w „Życiu na gorąco”, byli małżonkowie spotkają się w sądzie. Pierwsza rozprawa w sprawie alimentów dla Bronisławy, Marii, Tadeusza i Antoniego odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Aktor domaga się obniżenia alimentów na czwórkę dzieci z pierwszego małżeństwa z 4 tysięcy do 2,5 tysiąca na każde dziecko - zwłaszcza, że są coraz bardziej zaradne i samowystarczalne.


ONS.pl
Jednak wątpliwe jest, by Aleksandra Justa dała za wygraną. Według ustaleń mediów Zamachowski ma dług wobec Justy i ma na głowie komornika. Obie panie zawzięcie walczą o pieniądze, jedna dla swoich dzieci, druga dla siebie i dwójki swoich dzieci. Kwoty o których mowa, to sumy dla wielu Polaków nieosiągalne.

Polecamy:

Monika Zamachowska niemal popłakała się na wizji, gdy mówiła o chorobie syna. „Lekarz powiedział, że mój syn jest dziwolągiem”
Te pary rozstały się w 2017 roku
 

Redakcja poleca

REKLAMA