Monika Zamachowska przeprasza Marię – co napisała?

Zamachowska fot. ONS.pl
Co napisała?
/ 21.12.2017 13:46
Zamachowska fot. ONS.pl

O Monice Zamachowskiej napisano w tym miesiącu już bardzo wiele. Też macie wrażenie, że dziennikarka powinna czasem ugryźć się w język i zastanowić, zanim napisze coś w mediach społecznościowych?

Monika przeprasza córkę Zbyszka

Od kilku dni media rozpisują się o konflikcie w rodzinie Zamachowskich. Zaczęło się od wywiadu, jakiego Monika Zamachowska udzieliła jednemu z tygodników. Żaliła się w nim, że jej rodzinie brakuje pieniędzy, ponieważ Zbyszek oddaje byłej żonie, którą porzucił dla Moniki, oraz czwórce dzieci wysokie alimenty.

Musieliśmy wynająć mój dom i przeprowadzić się do małego mieszkania Zbyszka. Całe życie podporządkowaliśmy spłacaniu alimentów
– narzeka Zamachowska.

Monika Zamachowska: „Całe życie podporządkowaliśmy spłacaniu alimentów. Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie”

Wiele osób było wtedy oburzonych postawą Moniki, dla której znany aktor porzucił swoją rodzinę. Dziennikarka na tym jednak nie poprzestała, publikując na Instagramie zdjęcia Zamachowskiego z córką. Maria wyraźnie nie życząc sobie, by Monika zamieszczała u siebie jej fotografie, ostro odpowiedziała jej w komentarzach. W odpowiedzi celebrytka zasugerowała, że Maria „nie ma chłopaka ani pomysłu na życie”. Zaznaczyła też, że jest zmanipulowana i nieszczęśliwa.

Przepychanka trwała aż do wczoraj, kiedy to dziennikarka opublikowała przeprosiny skierowane do Marii. W najnowszym wpisie Monika Zamachowska pisze, że nie chciała jej skrzywdzić i dobrze jej życzy.

Chciałam serdecznie przeprosić Marysię Zamachowską za tekst na moim profilu Instagram o tym, że nie ma chłopaka. Marysiu: nie chciałam Cię skrzywdzić. Wręcz przeciwnie. Dobrze Ci życzę i od zawsze Ci kibicuję. Tak, jak powiedział Twój tata, wszystko, co mówię, jest powielane i multiplikowane w nieskończoność. Może też dlatego, ze dla większości ludzi ten eskalujący konflikt między nami jest po prostu głupi. Wiem, że poczułaś się urażona moimi słowami i jest mi bardzo przykro. Życzę Tobie i Twojej rodzinie spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Monika Zamachowska
– czytamy na Instagramie celebrytki.

Co myślicie o przeprosinach Moniki? Czy nie lepiej byłoby je wyrazić prywatnie, zamiast znowu wywoływać mieszane odczucia w mediach społecznościowych?

Miesiąc miodowy Zamachowskich trwał bardzo krótko. Na przeszkodzie stanęła jedna rzecz
9 kobiecych tytułów 2017 roku, o których mogłaś nie słyszeć, a powinnaś

Redakcja poleca

REKLAMA