Serena Williams fot. ONS.pl

Venus Williams nie jest winna wypadkowi, w którym zmarł mężczyzna

Co przedstawia?
Edyta Liebert / 10.07.2017 09:59
Serena Williams fot. ONS.pl

Venus Williams trafiła na języki z powodu wypadku samochodowego, który miał miejsce 9 czerwca. Informacja przedarła się do mediów dwa tygodnie później, bo ofiara wypadku zmarła. Rodzina pozwała Williams, ona sama rozpłakała się na konferencji pytana o ten wypadek. Czy jest winna śmierci 78-latka

Jak doszło do wypadku z udziałem Venus WIlliams?

Venus Williams nie spowodowała wypadku?

Gwiazda tenisa nie chce udzielać komentarzy na pytania o wypadek. Podczas konferencji po zwycięskim meczu jeden z dziennikarzy zapytał ją o to, co się stało. Williams wyznała, że jest jej bardzo ciężko i nie była w stanie powiedzieć nic więcej. Moderator zaapelował do dziennikarzy, by nie poruszali już więcej tego tematu. Spytał ją czy potrzebuje chwili, by się uspokoić na zewnątrz, opuściła salę konferencyjną, ale wróciła po chwili do dziennikarzy i odpowiadała na pytania dotyczące meczu. 

Czy Venus Williams czuje się winna, czy jedynie przeżywa tę tragedię? W sieci pojawiło się nagranie, które może podważyć tezę, że to Williams spowodowała wypadek.

Venus Williams zalana łzami na kofnerencji

Venus Williams jechała poprawnie

Według departamentu policji w Palm Beach Gardens nagranie pokazuje, że Williams poruszała się zgodnie z prawem wjeżdżając na skrzyżowanie. Tenisistka zatrzymała się przed skrzyżowaniem, a po zmianie światła na zielone wjechała na skrzyżowanie. Wówczas doszło do kolizji.

Liczymy, że sprawa zostanie dogłębnie zbadana i rzetelnie wyjaśniona.

Skandal na ślubie piłkarza. Poszło o suknię...