Venus Williams screen Facebook

Venus Williams przeprasza za wypadek, który spowodowała

Wyszła, po chwili wróciła. Nie wytrzymała napięcia, była w stanie powiedzieć jedno zdanie.
Edyta Liebert / 04.07.2017 08:51
Venus Williams screen Facebook

Venus Williams pokonała Elise Mertens w pierwszej rundzie Wimbledonu. To był jeden z jej najlepszych meczów, ale media na konferencji prasowej zapytały ją o niedawny wypadek, który spowodowała. Amerykanka rozpłakała się i zaczęła przepraszać.

O wypadku samochodowym, w którym zginął 78-letni mężczyzna, i który może przekreślić karierę Venus Williams, pisałyśmy kilka dni temu. Williams została pozwana przez rodzinę ofiary i tenisistka bardzo przeżywa to, co się stało, choć media zarzucają jej, że próbowała zatuszować sprawę, bo do zdarzenia doszło niemalże miesiąc temu. Sprawa wyszła na jaw, kiedy to po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu 78-letni Jerome zmarł.

Venus Williams zdruzgotana po wypadku

- Nie ma słów, które mogłyby opisać, jak bardzo jestem zdruzgotana. Brak mi słów - powiedziała, a później zaczęła płakać. Williams nie była w stanie powiedzieć nic więcej. Moderator zaapelował do dziennikarzy, by nie poruszali już więcej tego tematu. Spytał ją czy potrzebuje chwili, by się uspokoić na zewnątrz, opuściła salę konferencyjną, ale wróciła po chwili do dziennikarzy i odpowiadała na pytania dotyczące meczu. Amerykanka przystała na to i poprosiła, by po jej powrocie na salę skupić się na pytaniach o tenis.

Skandal na ślubie piłkarza. Poszło o suknię...

- Tenis cały czas jest miłością mojego życia, daje mi radość. W życiu nie można się przygotować na wszystko. Nie wiem, co przyniesie przyszłość. To wszystko, co mogę powiedzieć - dodała.

Venus Williams poniesie konsekwencje

Venus Williams próbuje uporać się z tragedią, w której uczestniczyła. Niemal miesiąc po tamtych wydarzeniach gwiazda tenisa postanowiła po raz pierwszy publicznie odnieść się do wydarzeń na swoim Facebooku. Opublikowała oświadczenie, w którym przeprasza i wyraża głęboki żal za to, co się stało. To ono zapoczątkowało pytanie o wypadek na konferencji.

Venus Williams jechała nieostrożnie

Według ustaleń policji, to nie był "niefortunny wypadek", jak rozdmuchały to media. Policja potwierdziła, że Williams jechała z niewielką prędkością, ale nieostrożnie i lekkomyślnie i taki też zarzut pojawił się w pozwie, który trafił do sądu. Jednocześnie ustalono, że tenisistka w chwili wypadku nie była pod wpływem żadnych nielegalnych substancji.

Ile Ronaldo zapłacił za urodzenie bliźniąt? Kwota przyprawia o drżenie