POLECAMY

Znana jest data narodzin trzeciego royal baby!

Jest radość!
Znana jest data narodzin trzeciego royal baby! fot. ONS.pl

Trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama przyjdzie na świat w 2018 roku, a media zaczęły wyliczać, kiedy dokładnie urodzi się trzecie dziecko książęcej pary.

Niedawno wszystkich zaskoczyła informacja o tym, że para książęca spodziewa się trzeciego dziecka. Książę William i Księżna Kate o tym, że spodziewają się potomka poinformowali 4 września. Kensington Palace podało informację, kiedy nowy członek rodziny królewskiej pojawi się na świecie.

Trzecie royal baby - kiedy się urodzi dziecko Kate i Williama?

Pałac Kensington podał w oficjalnym oświadczeniu informację, że kolejny następca tronu powinien urodzić się w kwietniu 2018 roku. Nieznana jest płeć dziecka książęcej pary, choć spekuluje się, że będzie to córeczka, poczęta w okolicach wizyty książęcej w Polsce!

Kate i William w Polsce

Można się domyślić, że bukmacherzy już obstawiają, jakie imię nadadzą Kate i William swojemu trzeciemu dziecku. Kate zapowiedziała też, że tym razem zamierza urodzić w domu, aby zapewnić sobie i rodzinie maksymalną prywatność, z dala od dziennikarzy i powrócić do rodzinnej tradycji.

Księżna dopiero w październiku pojawiła się publicznie, bo ciężko znosi pierwszy trymestr i cierpi na silne wymioty. Nie mogła nawet odprowadzić synka do szkoły w jego pierwszym dniu. Najgorszy czas ma już za sobą - teraz pora wrócić do obowiązków. Księżna promienie, a my nie możemy doczekać się przyjścia na świat trzeciego royal baby.

Księżna Kate w trzeciej ciąży po raz pierwszy pokazała się publicznie. Widać już brzuszek?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)