Wuj księżnej Kate Gary Goldsmith aresztowany

Księżna Kate fot. ONS.pl
Co się stało? Jak do tego doszło?
/ 16.10.2017 15:33
Księżna Kate fot. ONS.pl

W Wielkiej Brytanii jest teraz głośno! Gary Goldsmith, wuj księżnej Kate, został aresztowany! Jak do tego doszło?

Wuj księżnej trafił na pierwsze strony gazet, ale nie z pochlebnego powodu. Wywołał skandal i przyczynił się do konfliktowej sytuacji. Krewny ulubienicy Brytyjczyków został aresztowany za przemoc domową po tym, jak uderzył swoją żonę, Julie-Ann.

Krzyczał na żonę i przeklinał, wtedy ona próbowała go spoliczkować i strąciła mu okulary. Wpadł w szał
- mówił taksówkarz, świadek zdarzenia.

Nie byłoby skandalu, gdyby świadkiem całego zdarzenia nie był kierowca, który odwoził małżeństwo do domu po charytatywnej aukcji w Portman Square w Marylebone. Wuj jest młodszym bratem jej matki. Jak relacjonuje kierowca, Gary wpadł w szał i nazwał w czasie kłótni żonę „dz**wką”. Później się z nią szarpał, i uderzył ją blisko oka. ciocia księżnej Kate upadła na ziemię. Po policję zadzwonił kierowca taksówki, który przyglądał się zdarzeniu.

Wuj księżnej Kate w rękach policji

Sześciu funkcjonariuszy i trzech lekarzy interweniowało w tej sprawie.

Policjanci zapukali do drzwi. Zapytali mnie, czy to on. Weszli do środka i krótko później wyszli z nim w kajdankach. Wsadzili go na tył vana i odjechali.
- mówił kierowca taksówki.

 Kensington Palace milczy na ten temat, ale trudno wypowiedzieć się w kwestii oczywistości. Wuj księżnej słynie z zamiłowania do używek i prostytutek, tym samym zapracował sobie na miano czarnej owcy w rodzinie.

Amerykański tabloid: „Camilla umiera!” Czy żona księcia Karola jest ciężko chora?

Redakcja poleca

REKLAMA