Kate i William w Polsce fot. ONS.pl

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży

To potwierdzone informacje.
/ 04.09.2017 11:59
Kate i William w Polsce fot. ONS.pl

Na Twitterze Kensington Palace pojawiło się oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka!

Media brytyjskie, ale także polskie, od miesięcy spekulują o ciąży księżnej Kate. Plotki znalazły odniesienie w rzeczywistości - księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka!

Książęce dzieci: George i Charlotte to najsławniejsze rodzeństwo

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży

Księżna i książę Cambridge oczekują swojego trzeciego dziecka. Ich Królewskie Wysokości z radością informują, że księżna Cambridge spodziewa się trzeciego dziecka - informuje Kensington Palace.

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje o pobycie księżnej Cambridge w szpitalu z powodu gwałtownych wymiotów - podobnie jak przy poprzednich dwóch ciążach, księżna cierpi z powodu Hypremessis Gravidarum, czyli ciągłych i natarczywych mdłości. Dlategonie będzie już wykonywać planowanych zajęć w Hornsey Road Children's Centre.

Trzecia ciąża księżnej Kate

Gratulacje! Nie możemy doczekać się informacji o płci kolejnego Royal Baby. Nie podano także, w którym tygodniu ciąży jest księżna Kate. Para książęca ma prawie 4-letniego syna Jerzego i 2-letnią córkę Charlotte. Przypominamy, że książęca para odwiedziła Polskę w lipcu. Czy już wtedy Kate spodziewała się trzeciego dziecka?

Był śmiech, ale było też wzruszenie i chęć zostania dłużej. Ta wizyta zapadnie w pamięci książęcej pary na długo