Księżna Kate w butach na obcasie fot. ONS.pl

Jakie wkładki do butów nosi księżna Kate - ile kosztują, gdzie można je kupić

Księżna Kate zna sposób, który pozwala wytrzymać w butach na obcasie przez cały dzień.
Karolina Kalinowska / 29.09.2017 14:34
Księżna Kate w butach na obcasie fot. ONS.pl

Księżna Kate jest ikoną stylu, a jej stylizacje kopiują miliony kobiet na całym świecie. Gdy dokładniej przyjrzycie się jej stylizacjom, to zauważycie, że praktycznie nie rozstaje się z butami na obcasie. A patrząc na nią, mamy wrażenie, że szpilki to najwygodniejsze buty na świecie. Jak ona to robi?

Po kilku latach nieobecności wracają do łask. Muszkieterki to obowiązkowy element jesiennych stylizacji!

Jak wytrzymać cały dzień w butach na obcasie?

Niektóre kobiety praktycznie nie rozstają się z butami na obcasie. Jedną z nich jest Kate Middleton, która na większości oficjalnych wyjść pojawia się butach na obcasie. Kate zazwyczaj musi wytrzymać w nich wiele godzin, zatem nie dziwi nas, że sięga po sprawdzone sposoby, które mają zapewnić komfort noszenia tego typu obuwia przez dłuższy czas.


fot: ONS.pl

Księżna Kate jest w stanie wytrzymać w szpilkach wiele godzin, a wszystko dzięki specjalnym wkładkom do butów. Mamy na myśli produkt marki Alice Bow, która specjalizuje się w tworzeniu wkładek do butów na obcasie.

Za wkładki, które nosi przyszła królowa, trzeba zapłacić ok. 100 zł. Jednak w zamian dostajemy wysoką jakość i eleganckie wzornictwo. Czy wypróbujecie ten banalnie łatwy sposób?

Buty są idealnym uzupełnieniem stylizacji! Wybrałyśmy 9 najciekawszych modeli z nowej kolekcji marki Kazar